42 Derecede Asfalt Çalışması

Malatya'da asfalt ve yama ekipleri 42 derece sıcağa rağmen kırsalda vatandaşın ayağını çamurdan kurtarmak için aralıksız olarak çalışmalarına devam ediyor.

42 Derecede Asfalt Çalışması Malatya Haber

 Geçtiğimiz yıl İl Özel İdaresi tarafından alınan asfalt bakım robotları sayesinde yapılan çalışmaların daha sağlam ve hızlı olduğu görülürken, Kırlangıç şantiyesinde hazırlanan asfalt yama malzemesinin, asfalt robotlar ile istenilen yere taşındığı bildirildi.

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Rıfat Türken, "İl Özel İdaresi programı kapsamında ikinci kat asfalt yapımına hazırlık ve birinci katta ve ikinci kat bozulan yerlerin tamiri şekli ile bir çalışma sergilenmektedir. Asfalt yama çalışması yazın en kavurucu sıcağında bile aralıksız devam ediyor. Asfalt sıcak yaz günlerinde olması gerekir. Yama ve asfalt ekibinde bulunan arkadaşlar işlerini en iyi bir şekilde yapmaya çalışıyorlar. Şimdi yapılan bu çalışma Ilıca Beldesi ve Günerli köyü arasında bulunan birici kat asfaltın ikinci kat asfaltı dökülmeden önce bozulan yerlerin yama çalışması yapılmasıdır. Burada yapılacak yama çalışması 8 kilometre kadar bir alan içindeki belirlenen yerlerde yapılmaktadır. Bu birinci grup yolundan, Kölükler, Başkaya, Günerli, Kuzpınar, Sakarya köyleri ve bunlara bağlı mezralar faydalanacaktır" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 89
Bu Ay : 15137
Toplam : 15137

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom