Korkunç Detaylar

Hanife Durak adlı kadının cesedinin bir bölümünün oturma odasına gömüldüğü, polisin olayı soruşturmaya başlaması ile birlikte 4 gün önce kemikleri çıkartarak yaktıkları öğrenildi.

Korkunç Detaylar Malatya Asayiş

 Malatya merkez Yamaç Mahallesi'nde 18 ay önce kaybolduktan sonra izine rastlanmayan, ailesinin de polise kaybolduğu şeklinde ihbarda bulunulan Hanife Durak (40) adlı kadının aslında, kaybolmadığı ve kocasının kardeşleri tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

Gece bahçede inceleme yapan Asayiş Şubesi ekipleri burada kazılan çukurda bazı kemiklere ulaşmıştı. Gündüz ise yine Durak ailesine ait evin salonunda yapılan kazıda bazı kemik parçaları ile kadına ait olabileceği değerlendirilen terliğe ulaşıldı.

Soruşturma kapsamında ortayı çıkan bir başka detayda ise, polisin kayıp kadınla ilgili dosyayı derinlemesine soruşturması üzerine durak ailesinin korkarak, salona gömdükleri cesedin bir bölümünü evlerini önündeki dut ağacının önünde yakıp, külünü de çöpe attıkları iddia edildi.

Asayiş Şubesi ekiplerince gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan öldürülen Hanife Durak'ın kocası Mustafa Durak ise ilginç açıklamalarda bulundu, halen eşinin öldürülmüş olmasına ve bu işinde kardeşleri tarafından yapıldığına inanmayan Mustafa Durak, eşinin şuanda Mersin'de bir pavyonda çalıştığı şeklinde kendilerine bilgi geldiğini iddia etti. "Eşim ölmüşte olabilir, olmayabilir. Görmediğim bir olay" diyen Mustafa Durak, "Ben olayın kardeşlerim tarafından yapıldığını ummam. Beraber işe gidip geliyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 276
Bu Ay : 794
Toplam : 794

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom