Esenlik Personellerine Piknik Düzenlendi

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi'nin çalışanları için düzenleği 5 günlük piknik etkinliği renkli görüntülerle sürüyor.

Esenlik Personellerine Piknik Düzenlendi Malatya Haber

Battalgazi Ziraat Meslek Lisesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen Esenlik Şirketi'ni piknik etkinliğinin üçüncü gününde Esenlik Genel Müdürü H. Uğur Polat ve genel müdür yardımcıları ile birlikte diğer birim müdürleri de düzenli olarak katıldı.

Esenlik Genel Müdürü H. Uğur Polat, "Esenlik bin 300'e yaklaşan personel sayısı ile büyük bir aile. Bu tür sosyal etkinlikler bu büyük ailenin üyelerini birbirine daha çok yakınlaştırmakta, geleneksel olarak her yıl düzenlediğimiz, çeşitli sportif faaliyetler, oyunlar ve aktivitelerle renklendirmeye çalıştığımız pikniğimizi bundan sonraki yıllarda da devam ettireceğiz" dedi.

Etkinlikte, yüzme, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, ip çekme, kaşıkla yumurta taşıma, çuval yarışması gibi yarışmalar ve sportif faaliyetler de yapıldı.

Piknik etkinliğine her gün farklı birimlerde çalışan 300 personel ve aileleri katılıyor. Yavrışmalarnda her gün 40 tane hediye veriliyor.

Piknik 30 Temmuz Cuma günü sona erecek.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 110
Bu Ay : 733
Toplam : 733

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom