Görme Engelliler Hazırlar

Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını tamamlayarak, 24-25 Temmuz tarihlerinde Kırıkkale'ye gitti.

Görme Engelliler Hazırlar Malatya Spor

Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü 24-25 Temmuz tarihlerinde Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Yüzme Şampiyonasına katılmak üzere Kırıkkale'ye gitti. Şampiyona öncesi son hazırlıklarını gerçekleştiren takımda kulüp başkanı Şerif Büyükdaş, hedeflerinin 5 altın madalya ile Malatya'ya dönmek olduğunu söyledi. Büyükdaş, "Görme Engelliler Spor Federasyonu'nun Kırıkkale'de düzenleyeceği yüzme şampiyonasına Malatya Görme Engelliler Spor Kulübü olarak katılacağız. Geçtiğimiz yıl yapılan yarışmada, 3 altın, 1 gümüş, 1 de bronz madalya almıştık. Bu yıl 5 sporcu ile şampiyonaya katılacağız. Hedefimiz 5 altın madalya ile Malatya'ya dönmek. Buradan bizlere katkılarını esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı ile Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen'e teşekkür ediyorum" dedi.

Takım Antrenörü Rüstem Pelit ise, hazırlıklarını en iyi şekilde tamamladıklarını ifade ederek, "İyi hazırlandık. Şampiyonadan iyi sonuçlarla döneceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Türkiye Şampiyonasına katılacak görme engelli sporcular ise şöyle, Helin İdil Özdemir (9), İzzet Yaylar (29), Mustafa Karakuş (29), Zeki Erdem (29) ve Hasan Çoban (20).

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 424
Bu Ay : 4790
Toplam : 4790

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom