12 Dev Adam

Malatya'da 12 Dev Adam Basketbol Okuluna yoğun ilgi var.

12 Dev Adam Malatya Spor

Atatürk Kız Lisesi Spor Salonu'nda çalışmalarını sürdüren 12 Dev Adam Basketbol Okulu sporcuları Basketbol sporunun temel konularında eğitimler alıyor.
Konuyla ilgili bilgiler veren 12 Dev Adam Basketbol Okulları Malatya İdarecisi Erol Akdeniz, "Bu yıl yoğun bir ilgi var. 150 öğrenci okulumuzda eğitim görüyor. Çocuklarımızda var güçleriyle çalışıyorlar. Yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor. 12 DABO'nun bize verdiği alt yapı eğitimleri doğrultusunda çocuklara temel teknik eğitimleri veriyoruz. Ayrıca eğitsel oyunlar da yapıyoruz. Bu şekilde eğitimlerimiz devam ediyoruz" dedi.
Malatya 12 Dev Adam Basketbol Okulu Antrenörü Bayram Acar ise, eğitimlerin çocukların teknik, fiziksel ve beyinsel gelişimlerine büyük katkı sağladığını ifade ederek, "Çocuklarımıza eğlenceli oyunlar ile eğitim veriyoruz. Kışın 50-60 civarında bir öğrenci potansiyelimiz oluyor. Ama yazın bu sayı 150'yi buluyor. Şu anda 12 DABO 60 ilde faaliyetini sürdürüyor. Biz de Malatya olarak Türkiye'de en iyi 5 okul arasında yer alıyor. Bu nedenle aileleri çocuklarını okulumuza yönlendirmelerini tavsiye ediyoruz"

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 718
Bu Ay : 2300
Toplam : 2300

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom