Ömer Faruk Öz, Esnafı Gezdi

AK Parti Malatya milletvekili Ömer Faruk Öz, "Malatya'da yüzde 80'in üzerinde evet bekliyoruz" dedi.

Ömer Faruk Öz, Esnafı Gezdi Malatya Haber

Seçim bölgesi Malatya'da Atatürk Caddesi'nde esnafı gezen ve sorunları dinleyen AK Parti Malatya milletvekili Öz, burada12 Eylül'de yapılacak olan referandumla ilgili görüşlerini de dile getirdi.

AK Parti hükümetinin 8 yıldır sağlık'tan duble yollara, eğitimden toplu konuta kadar büylük hizmetler yaptığını bildiren Öz, "Ama ne yazık ki, demokrasi tam oturma noktasına geldiğinde, birileri kalkıp demokrasiyi allak bullak ediyor. Artık birilerini, demokraside olmayan, bu ülkenin kaderi ile oynamasına fırsat vermeyeceğiz. Anayasa değişikliği demkokrasinin daha fazla yerleşmesi için yapılacak. Bu nedenle 12 Eylül'de referandumda gidilecek. İnşallah, halkımız çifte bayram yaşayacak"ifadelerini kullandı.

Malatya'da yüzde 80'den fazla,. genelde ise yüzde 60'dan fazla referandumda evet beklediklerini söyleyen milletvekili Öz, "Ancak birileri, referandumu, iktidar partisine oy verenler ve vermeyenler şeklinde yorumlayanlar var. Böyle yorumlanmamalı. Darbe anayasasından birçok kişi zarar gördü. MHP'lisi de CHP'lisi de zarar gördü. Bunu hatırlatmak istiyorum. Yani MHP'lisi, BDP'lisi, CHP'lisi de referandumda evet oyu verecektir"şeklinde konuştu.

Darbe anayasasını bütün partilerin değiştirmek istediğini, ancak AK Parti iktidarı yapınca kıskançlık yapılıp, CHP; MHP ve BDP'nin ittifak halinde hayır dediklerini, ancak yanlış yaptıklarını belirten Öz, vatandaşların sağduyu ile düşünüp, referandumda eve oyunu çoğunlukle vereceklerine inandığını kaydetti.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 94
Bu Ay : 3538
Toplam : 3538

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom