Küskünlük Kalkıyor

Yeni Malatyaspor'un 2. Başkanı Ali Özkan, taraftarların stada gelmeme küskünlüğünü ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Küskünlük Kalkıyor Malatya Spor

 Yeni sezon hazırlıklarına 10 Temmuz Cumartesi günü Orduzu Pınarbaşı tesislerinde başlayacaklarını bildiren Yeni Malatyaspor Kulübü'nün 2. Başkanı Ali Özkan, transfer görüşmelerini sürdürdüklerini bildirdi. Görüştükleri bazı futbolcuları ilk etap kampda teknik heyetin göreceğini ve ona göre karar vereceklerini belirten Ali Özkan, ayrıca 2. etap kampın yapılacağı Ankara Kızılcahamam kampında da gelişmelere göre futbolcu bakacaklarını vurguladı.

"TESİS BİZE DEĞİL, FUTBOLCULARA TAHSİSLİ"

Malatyaspor'un Yeşiltepe'deki Malatya Belediyespor tesislerine, Yeni Malatyaspor'un da Malatyaspor tesislerine taşınmasının bazı çevrelerce tenkid edilmesine de cevap veren Özkan, "Bu tesisler bize değil, futbolculara tahsisli. Yeni Malatyaspor, Malatya'yı en üst'te temsil eden takım. Bu takıma gelecek futbolcular, o kulübün tesislerine de bakıyor. Yeni Malatyaspor bir üstte takım olması nedeniyle Pınarbaşı'ndaki Nurettin Soykanr Tesisleri Yeni Malatyaspor'a tahsis edildi. Bu tesis bizim için değil, futbolcular için tahsis edildi"ifadelerini kullandı.

"KOMBİNE BİLİTLERİ 100-200 TL DÜŞÜNÜYORUZ"

Yeni sezonda kombine bilet fiyatları 100, 150 ve 200 TL yapmayı planladıklarını aktaran Ali Özkan, "2010-2011 futbol sezonda bütçemiz 4 milyon 250 bin TL. Bütçe imkanları ile hareket edeceğiz"şeklinde konuştu.

"STADA GELMEME KÜSKÜNLÜĞÜNÜ ORTADAN KALDIRACAĞIZ"

İmkanlar ölçüsünde en iyi takımı kurup zirveye oynayacaklarını söyleyen Ali Özkan, "Taraftarların stada gelmeme küskünlüğünü kaldırmak istiyoruz" dedi. eçen sezon mütevazi bütçe ile yakaladıkları başarıyı bu yıl da devam ettirmek istediklerini dile getiren Özkan, bu konuda teknik heyete güvendiklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 267
Bu Ay : 890
Toplam : 890

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom