Malatya'da Diksiyon Kursu

Malatya Kent Konseyi İletişim ve Paylaşım Çalışma Grubu diksiyon kursunu tamamlayan kursiyerlere düzenlenen törenle katılım belgelerini verdi.

Malatya'da Diksiyon Kursu Malatya Haber

 Kent Konseyi Fethi Gemuhluoğlu Salonu'nda yapılan programa, Kent Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Batar, Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, ,İletişim Paylaşım Çalışma Grubu Temsilcisi Rukiye Özmarasalı ve kursiyerler katıldı.

Nazire Dirikolu, eğitim alanında da kadınlara yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, İletişim Paylaşım Çalışma Grubu Temsilcisi Rukiye Özmarasalı'ya vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

Diksiyonun güzel konuşma sanatı olduğunu belirten Rukiye Özmarasalı, evde, okulda tüm yaşam alanında insanların kendilerini daha net ifade edebilme ve anlatma isteği duyduklarını belirterek, "Duygu ve düşüncelerimizi dışa yansıtırken iletişim eksikleri yaşamamak amacıyla diksiyon derslerine ihtiyaç duyulmaktadır" dedi.

Tatlı dille konuşan kişinin tüm zorlukları kolaylıkla aşabileceğini vurgulayan Özmarasalı, kendini tam ifade edemeyen kişinin iletişim alanında ciddi sorunlar yaşayabileceğini bu nedenle güzel konuşmanın çok önemli olduğunu dile getirdi.

Programın sonunda Kadın Meclisi üyeleri katılım belgelerini alırken, Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu tarafından da Rukiye Özmarasalı'ya plaket takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 654
Bu Ay : 6634
Toplam : 6634

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom