Malatya'da İki Kültürel Etkinlik

‘Malatya Kültür Buluşmaları’ kapsamında iki kültürel etkinlik yapılacak.‘Yerel Merkezlerde Kültür Havzaları Oluşumu’ ve ‘Damladan Deryaya Şiir Esintileri’ne Malatyalılar davet edildi.

Malatya'da İki Kültürel Etkinlik Malatya Kültür-Sanat

‘Malatya Kültür Buluşmaları’ programına davet

Malatya Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri ve Fuarcılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. ile BİLSAM (Bilgi Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi) tarafından ortaklaşa organize edilen ‘MALATYA KÜLTÜR BULUŞMALARI” programına tüm Malatyalılar davet edildi. BİLSAM Kültür Sanat Koordinatörü Sinan Akıncı ve Malatya Belediyesi Kültür Sanat Fuarcılık A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü İsmail Özbey’in ortak düzenlediği basın toplantısında konuşmacı olarak katılacak isimler açıklandı.

26 – 27 Haziran 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan programın ilki 26 Haziran 2010 Cumartesi günü ‘Yerel Merkezlerde Kültür Havzaları Oluşumu’ konulu panel olacak. Malatya Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacak olan panel 20.30’da başlayacak. 27 Haziran 2010 Pazar günü ise ‘Damladan Deryaya Şiir Esintileri’ konulu şiir dinletisi gerçekleştirilecek. Bu programda 20.30’da başlayacak.

Düzenlenecek programa; Abdullah UÇMAN (Yazar), Ahmet KOT (Şair), Ali URAL (Şair-Yazar), Cumali ÜNALDI (Şair), Mehmet DOĞAN (Yazarlar Birliği Onursal Başkanı), Nevzat BAYHAN (İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü, Ömer ERDEM (Şair) ve Yusuf TOSUN (Yazar) konuşmacı olarak katılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 270
Bu Ay : 8329
Toplam : 8329

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom