Şehire Şiir Geldi

Yazarımız Necmettin Evci ve tanınmş şairlerden Aydın Işık, Bülent Sönmez, Cumali Ünaldı Hasannebioğlu, Kemal Bulut, Mehmet Atilla Maraş, Mehmet Uğurlu, Metin Önal Mengüçoğlu gibi şairler Adıyaman'da Hüseyin Korkmaz'ı andılar.

Şehire Şiir Geldi Bölge

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Adıyaman Belediyesi, Şair Hüseyin Korkmaz anısına; “Şehire Şiir Geldi” konulu şiir gecesi düzendi. 
Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilecek olan şiir gecesi, 11 Haziran Cuma günü  saat 20.30’da Demokrasi Parkı’nda gerçekleşti.
Edinilen bilgiye  göre; Aydın Işık, Bülent Sönmez, Cumali Ünaldı Hasannebioğlu, Kemal Bulut, Mehmet Atilla Maraş, Mehmet Uğurlu, Metin Önal Mengüçoğlu, ve Necmettin Evci gibi şairlerin katılımıyla gerçekleşen geceye ilginin büyük olduğu belirtildi.

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen "Şair Hüseyin Korkmaz'ı Anma" etkinliği kapsamında yazarımız Necmettin Evci ,Merhum Şair Hüseyin Korkmaz'i, onun kişiliği ve eserlerini anlattı.

Necmettin Evci ve Şair Hüseyin Korkmaz'ın gençlik yıllarında Konya'da Güldeste Sanat ve Edebiyat Dergisi adında çıkardıkları ortak bir çalışmaları da bulunuyordu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 280
Bu Ay : 6364
Toplam : 6364

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom