Malatya ziraat odasından hükümete teşekkür

Hükümetin Malatya'nın da aralarında bulunduğu 26 ildeki dondan zarar gören çiftçilerin zararlarını karşılayıp, Ziraat Bankası ile Tarım Kredi Kooperatiflerine olan kredi borçlarını erteleme konusundaki desteği için Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Pola

Malatya ziraat odasından hükümete teşekkür Malatya Haber

Hükümetin Malatya'nın da aralarında bulunduğu 26 ildeki dondan zarar gören çiftçilerin zararlarını karşılayıp, Ziraat Bankası ile Tarım Kredi Kooperatiflerine olan kredi borçlarını erteleme konusundaki desteği için Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, Başbakan Recep Tayyip Eroğan'a teşekkür ettiklerini söyledi.

Polatbaş yaptığı açıklamada, dondan zarar gören çiftçilere destek verilmesi ile ilgili Bakanlar kurulu kararının Resmi Gazete'de yayınlandığını belirterek "Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Bugün çok mutlu bir gündeyim. Yaptığımız çabalar sonuç vermiştir. Başbakanım Recep Tayip Erdoğan,'a bakanlarımıza, milletvekillerimize, siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum: Bir nebzede olsa Malatyalı çiftçiye yardım edilmiş oldu" dedi.

Polatbaş, çiftçilere dekar başına 150 TL don afeti zararı ödeneceğini ve kredi borçlarının bir yıl süreyle ertelendiğini kaydetti.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 259
Bu Ay : 882
Toplam : 882

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom