Kariyer günleri 2010

İnönü Üniversitesi'nin öğrencilerin kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren şirketlerin yöneticileriyle bir araya getirerek iş dünyasını ve sektörleri daha iyi tanımalarını sağlamak amacıyla düzenlediği Kariyer Günleri 2010 etkinliği başladı.

Kariyer günleri 2010 Malatya Haber

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki etkinliğin ilk gününde ilk sunumunu, "Nasıl Yaşamalı" başlıklı konferansıyla İnönü Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. Süheyla Ünal yaptı. Prof. Dr. Ünal, bireylerin, insana ait değerlerden yola çıkarak kendilerine bir yaşam yolu belirlemeleri gerektiğini aktardı. Ünal, doğru bir kariyer planlamasının kişilerin mutluluğuyla doğru orantılı olduğunu ve mutluluğa giden yolun ise bilme ve sevme kapasitelerinden ayrı düşünülemeyeceğini belirtti.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Güneş'in başkanlığında yapılan panele ise konuşmacı olarak İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB ) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Malatyalı İşadamları Derneği (MİAD) Başkanı Yunus Akdaş, Mis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ ve işkadını Göknur Atalay katıldı.

Kariyer Günleri nedeniyle Malatya TSO Genç Girişimciler Kurulu, İŞKUR, KOSGEB, TSE, MİMSAN, GAP Tekstil, MİMSAN, CMC, Türk Telekom, Avea, Türksel, Vodafone, Yapı Kredi Bankası, Elit Sağlık Hizmetleri Grubu ve Malatya Kadın Girişimciler Derneği Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'nde bilgilendirme stantları açarak etkinliğe destek sundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 490
Bu Ay : 3134
Toplam : 3134

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom