El Emeği Göz Nuru Çarşısı açıldı

Malatya Belediyesi tarafından Abdullah Gül Parkı'nda kadınlara yönelik hizmet verecek ''El Emeği Göz Nuru Çarşısı'' hizmete açıldı.

El Emeği Göz Nuru Çarşısı açıldı Malatya Kültür-Sanat

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, burada yaptığı açıklamada, çarşının, Malatya Belediyesinin sosyal projesi olduğunu belirterek, hedeflerinin hanımların evde ürettikleri ürünleri pazarlamaları olduğunu kaydetti.

     Çarşının, zaman zaman hanımlara yönelik bir semt pazarı haline dönüştürülebileceğine de dikkati çeken Çakır, şunları kaydetti:
     ''Üretmek önemli, ama üretilen mamulü pazarlamak daha da önemli. Biz hanımlarımıza bu konuda yardımcı olmak amacıyla burayı tahsis ettik. Açılışını da dünya kadınlar gününe denk getirdik. Bu vesile ile bütün kadınlarımızın da kadınlar gününü kutluyorum. Kadınlara yönelik birçok projemiz var. Bundan sonraki süreçte bu projelerimizi hayata geçireceğiz.''
     İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Er ise mikro kredi ile kadınların çok ciddi bir çalışma içerisine girdiğini belirterek, böyle bir yerin tahsis edilmesinden dolayı Çakır'a teşekkür ettiğini kaydetti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 286
Bu Ay : 5480
Toplam : 5480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom