Saldırı iddiası

CANHAYGODER Malatya başkanı Filiz Yenier, hayvan barınağında sözlü ve fiili saldırıya uğradığını ileri sürdü

Saldırı iddiası Malatya Asayiş

 Hayvanları Koruma Federasyonu'na (HAYTAP) bağlı Can İçinde Can Ol Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği (CANHAYGODER) Malatya Şube Başkanı Filiz Yenier, Hayvan Barınağı'nda kendisine fiili ve sözlü saldırıda bulunulduğunu iddia etti.

Kendisine fiili ve sözlü saldırıda bulunulduğu gerekçesiyle Jandarma'ya şikâyette bulunan Filiz Yenier, sağlık kontrolü için geldiği Malatya Devlet Hastanesi'nde, 'omzunda kızarıklık var' şeklinde rapor aldığını söyledi.

Burada basın mensuplarına açıklama yapan Filiz Yenier, "Hayvan barınağına arkadaşım Filiz ile birlikte gittim. Hayvanları kayıt için eksik olanların adreslerini istedik. Adres vermediler. Hayvan Barınağı'nda görevli veteriner Sami Altaş, 'Belediyeden genelge yayınlandı, biz bir şey veremeyiz' dedi. Bunun üzerine Belediye Başkan Yardımcısı Abuzer Kabakaş beyin yanına gittik. Konuyu ilettik. Abuzer bey de veteriner müdürü Sadık beye telefon açtı. Bilgileri verebileceklerini söylediler. Sadık bey de, Sami Altaş beye söylemiş. Bunun üzerine tekrar Hayvan Barınağı'na gittik. Sami Altaş Bey veremeyeceğini söyledi. Defol git filan dedi. O sırada Sadık beye telefon açtım. Buna sinirlenen Sami Bey, kâğıdı defteri önüme fırlattı. Sobanın yanında bir demir vardı, eline demiri aldı, elinden düştü. Üstüme yürüyüp, ittirerek 2 kapı dışarı çıkardı. Şiddet ve hakaretlere uğradım. Personel de müdahale etmedi. Şoför müdahale edip , 'yapmayın' dedi. İtilip kakıldım. Şikâyetçiyim" iddiasında bulundu.

Hayvan Barınağı'nda görevli veteriner Sami Altaş ise iddiaları ret ettiğini belirtip, "Devlet memuruyum, daha fazla konuşmayacağım" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 96
Bu Ay : 15144
Toplam : 15144

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom