Sporcular ödüllendirildi

Darende ilçesinde faaliyet gösteren Hapkido sporcuları şampiyonadan başarılı dönünce, Kaymakam Murat Uzunparmak tarafından ödüllendirildi.

Sporcular ödüllendirildi Malatya Spor

 Türkiye Hapkido Federasyonunca Ankara'nın Çubuk ilçesinde düzenlenen Çorum, Tokat, Aydın, Malatya, Sivas, Kastamonu illerinden toplam 80 sporcunun katıldığı Hapkido şampiyonasında Darende ilçesi takımı dört 1.lik, bir 2.lik, dört 3.lük alarak takım halinde 3. oldu.

Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan Hapkido kursuna devam eden ve sertifika almaya hak kazanan öğrencilerden oluşan ve derece alan sporcuların çalıştırıcısı Uluslararası Hapkido Antrenörü Halil Kozanoğlu, Halk Eğitim Müdürü Ahmet Ölçer ile birlikte Darende Kaymakamı Murat Uzunparmak'ı ziyaret ettiler.

Darende takımı tarafından alınan derece sonucu mutluluğunu dile getiren Kaymakam Murat Uzunparmak, "Çubuk ilçesinde yapılan Hapkido müsabakalarına katılan Darende Hapkido takımı çalıştırıcısı Halil Kozanoğu'nu ve sporcularımızı almış oldukları 3.lük derecesinden dolayı kutluyorum. Atatürk'ün 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" sözlerini bir hayat felsefesi olarak benimseyen sporcularımıza imkanlarımız ölçüsünde gereken desteği sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

Yapılan şampiyona sonucu 1. olan 50 kiloda İbrahim Ata, 58 kiloda Arif Karagülle, 64 kiloda Yasin Erkmen ve artı 72 kiloda Selahattin Canlı'ya, Kaymakam Murat Uzunparmak tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 234
Bu Ay : 6318
Toplam : 6318

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom