Özmen, veda ediyor

Malatya Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini 8 yıldan beri sürdüren Recep Özmen, emekliliğine 2 ay kala, Polis Başmüfettişliğine alındı.

Özmen, veda ediyor Malatya Haber

 Malatya'da daha önce 4 yıl süreyle Bölge Trafik Şube Müdürlüğü yapan ve 2002 yılından beride Malatya Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini sürdüren Polis Başmüfettişi Recep Özmen, görevlendirme yazısı ile Ankara'daki görevine alındı.

Malatya'dan ayrılmaya hazırlanan Özmen, Esnaf Sarayı'na gelerek burada Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Şevket Keskin ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren'e veda ziyaretinde bulundu.

Önemli hizmetler verdi

Ziyaret esnasında konuşan ESOB Şevket Keskin, "Recep Özmen'in emekliliğine 2 ay kalmıştı. Gönül istiyor ki, buradan emekli edelim. Malatya'ya önemli hizmetleri oldu. Malatya'da toplam 12 yıl görev yapan ve polis ile vatandaş arasında köprü olan Recep beye teşekkür ediyorum. Malatya olarak biz sizden memnunuz. Malatyalıların dostluğu pazara kadar değil, mezara kadardır. Biz Recep Özmen'i sürekli Malatyalı olarak gördük" şeklinde konuştu. Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ise, "Recep Özmen, Malatya'ya önemli hizmetler verdi. Malatya Polis Meslek Yüksekokulu'nun büyütülmesi için çalışmalar başlatmıştı. Polis Meslek Yüksekokulu'nun kapatılmaması için bazı projeler başlatmıştı. Kendilerini teşekkür ediyoruz" dedi.

Kendi isteğimle Malatya'ya geldim

Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Recep Özmen, "Malatya'da 1984–1987 yılında Malatya Bölge Trafik Müdürü olarak görev yaptım. Daha sonra 2002 yılında Malatya Polis Meslek Yüksekokulu müdürü olarak yeniden kendi isteğimle Malatya'ya geldim. Görev esnasında Malatya'daki esnaf ve sanatkârın büyük desteklerini gördüm. Malatya Polis Meslek Yüksekokulu'nun bin kapasiteli olmasını sürekli arzu ettim. Malatya'nın Şoför Okulu'ndan sonra Polis Meslek Yüksekokulu'nu da kapatmasına gönlümüz razı olamazdı. Malatya

Polis Meslek Yüksekokulu'nun bin kapasiteye çıkması gerekiyor. Aksi takdirde Malatya Polis Meslek Yüksekokulu'nun kapanma tehlikesi sürüyor. Malatya'daki bütün esnaf ve sanatkârlarına Allah ısmarladık diyorum. Malatya'da 8 yıldır görev yapıyorum, bir öğrencimizin bile bir Malatyalı esnaf ile sorunu olmadı" ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 292
Bu Ay : 810
Toplam : 810

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom