Hekimhan geleceği demir madeni üzerine planlanacak

40 Adet projemizle Hekimhan’a can vermek için geliyoruz, tersine bir göç dalgası başlatacağız ve Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz.

Hekimhan geleceği demir madeni üzerine planlanacak Malatya Siyaset

“Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz”

Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Malatya Şube Başkanı Muhsin Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan’ın seçim bürosunu ziyaret etti.

Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan ve encümen üyeleri tarafından karşılanan Başkan Muhsin Yiğit “Hekimhan’ın makûs kaderinin Başkan Adayı Arıkan ile değişeceğine inandığını belirterek, artık oturmak değil üretmek zamanı” dedi.

Cumhur İttifakı Hekimhan Belediye Başkan Adayı Hacı Mustafa Arıkan ise Başkan Muhsin Yiğit’e yeni görevinden başarılar diledi. Arıkan burada yaptığı açıklamada “Hekimhan için artık birlik olma zamanı gelmiştir. 40 Adet projemizle Hekimhan’a can vermek için geliyoruz, tersine bir göç dalgası başlatacağız ve Hekimhan’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

2000 kişiye iş istihdamı yaratacak olan Demir Madeni Sanayi Organize Bölgesi kurulumu ile ilgili filizibite çalışmalarına başladıklarını belirten Cumhur İttifakı Adayı Arıkan “Gençlerimize iş istihdamı sağlayacak birçok projemiz mevcut, sadece iş istihdamı da değil, sosyal ve kültürel belediyeciliğin her adımını Hekimhan’da uygulayacağız onun için “Geleceğine Oy Ver” Hekimhan” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 20
Bugün : 237
Bu Ay : 15285
Toplam : 15285

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom