Öncelikle kendinize bir hedef belirleyin

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Söz Gençlerin programı kapsamında Metin Emiroğlu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Öncelikle kendinize bir hedef belirleyin Malatya Eğitim

Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Bir Araya Gelen Başkan Polat:

“BAŞARININ TEMELİNDE ÇALIŞMAK VARDIR”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Söz Gençlerin programı kapsamında Metin Emiroğlu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Başkan Polat Öğrencilerle bir araya gelmeden önce Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut ile bazı anaokulu bahçelerinin yeniden düzenlenmesi ile ilgili protokol imzaladılar.

Protokol imza töreni sırasında bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bulut, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ile Anaokulu eğitimi veren bazı okullarımızın bahçelerinin yeniden düzenlenmesine yönelik olarak bir protokol imzaladık. Gerçekleştirilen bu protokol ile çocuklarımızın sosyal hayata hazırlanmasına katkı sunacak sosyal aktiviteleri rahatlıkla yapacakları güzel alanlara hazırlanacak. Bu alanların hazırlanmasında bizlere vermiş olduğu katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklar için hazırlanmış çok güzel bir projenin hayata geçirildiğini belirten Başkan Polat,”Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime yapılacak her türlü yatırıma destek olmaya gayret gösteriyoruz. Eğitime başlama yaşının ne kadar aşağı çekersek başarıyı yakalamamız daha kolay olur. Çocuklarımızın eğitim gördüğü alanlardaki fiziki alanların iyileştirilmesi çok önemli. Bu çalışmalarından ve projenin hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yapılan protokol sonrası Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Başkan Polat, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öncelikle kendinize bir hedef belirlemeli ve bu hedefe ulaşabilmek için yoğun bir çalışma içerisine girmelisiniz. Her zaman işinizde başarılı olmak için ne yapıyorsanız yapın en iyisini yapmaya çalışın. Okumayı hiçbir zaman ihmal etmeyin” dedi. 

Program sonrasında  Başkan Polat öğrencilerden gelen soruları da cevapladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 19
Bugün : 221
Bu Ay : 15269
Toplam : 15269

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom