Hem oyunuza hem de önerilerinize talibiz

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt seçim çalışmalarına Konak Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Hem oyunuza hem de önerilerinize talibiz Malatya Siyaset

Saadet Partisi Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Konak Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntıları dinledi. Her zaman vatandaş ve esnafların yanlarında olacaklarını ifade eden Akkurt, eleştiriye açık olacaklarını ve sorunları el ele vererek aşacaklarını söyledi.

Saadet Partisi Malatya Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt seçim çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Konak Mahallesi’ni ziyaret eden Akkurt, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Büyük bir ilgiyle karşılaşan Akkurt, esnafları tek tek gezerek sorun ve sıkıntıları dinledi.

Vatandaşlardan bir kadın aday olarak mahalleye hizmet getirme imkanı vermelerini isteyen Akkurt, dua ve destek istedi. 

Bizleri eleştirilerinizle yönlendireceksiniz diyen Akkurt, her zaman adaletli ve eleştiriye açık olacaklarına söz verdi. Akkurt “ Bir belediye başkanına vatandaş olarak bölgedeki, mahallendeki sorunu sıkıntıyı bire bir kendisi iletmedikçe oradaki sorun sıkıntıdan da haberi olmaz. İnsan yaptığı yanlışın farkında da olmaz. Bu arkadaşlık, dostluk ilişkilerinde de, aile ilişkilerinde de böyledir. Eleştirilere açık olmak lazım. Biz bu anlamda açığız. Bugünde açığız, yarında açık olacağız. Bugün sizin oylarınıza talibiz ama bugünde, yarında eleştirilerinize de talibiz. Bunu herkes söylemez ama eleştirilerinize de talibiz. Siz bizi eleştirmezseniz, her şeyiniz doğru, çok iyi gidiyorsunuz derseniz biz yaptığımız şeyden emin oluruz. Yanlışsa da doğru zannederiz. Öncelikle birbirimize dost olalım. Biz böyle olacağımıza söz veriyoruz.” Diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 88
Bu Ay : 88
Toplam : 88

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom