Malatya fuarlar kenti oldu

Başkan Polat, Malatya’mız fuarlar kenti oldu. Büyükşehir Belediyesi olarak bu alanda çalışmalar yapmaya devam edeceğiz

Malatya fuarlar kenti oldu Malatya Haber

Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Polat:

“MALATYA FUARLAR KENTİ OLDU”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kültür A.Ş Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek personellerle hasbihal etti.

Hem Malatya’da hem de ulusal ve uluslararası çapta fuar, sergi, panel, konferans, sempozyum ve çeşitli organizasyonlar düzenleyen Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü, her türlü kültürel, eğitsel ve sanatsal, sportif ve benzeri etkinliklerde bulunuyor. Böylesine yoğun çalışmalar gerçekleştiren Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Başkan Polat, Malatya için bu önemli bir görevi icra ettikleri için kendilerini tebrik etti.

“Fuarlara Vatandaştan Yoğun İlgi”

Kültür A.Ş. Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Polat: “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin altyapı üstyapı ihtiyaçlarını tamamlamanın yanı sıra kültürel ve sosyal alanda birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Fuarlar açıyoruz, konferanslar, paneller düzenliyoruz. Bu kapsamda fuarlarımız vatandaşlarımız tarafından çok ilgi görüyor.

“Fuarlarımız DoluDolu Geçti”

2018 yılında 12.sini düzenlediğimiz Malatya’dan ve şehir dışından birçok firmanın katılımıyla, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarımızı gerçekleştirdik.

2018’de 7.sini gerçekleştirdiğimiz yüzlerce yazarın ve firmanın katıldığı Kitap ve Kültür Fuarımızı dolu dolu geçti. Yapı ve Dekorasyon Fuarımız ve İl İl Yöresel Tatlar Fuarımızda vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görüyor.

Kültürel ve sosyal alanda, şehrin tanıtımı noktasında bu tür faaliyetlerin önemli olduğunu belirten Başkan Polat, Malatya’mız fuarlar kenti oldu. Büyükşehir Belediyesi olarak bu alanda çalışmalar yapmaya devam edeceğiz“dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 382
Bu Ay : 1950
Toplam : 1950

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom