Su abonelik bürosu kapalı çarşıda açıldı

(MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için İnönü Kapalı Çarşı içerisine abonelik işlemleri bürosu açtı.

Su abonelik bürosu kapalı çarşıda açıldı Malatya Ekonomi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için İnönü Kapalı Çarşıiçerisine abonelik işlemleri bürosu açtı.

 

Büyükşehir süreciyle birlikte Malatya hızla gelişip modern bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, MASKİde önemli yatırımlarla hizmet altyapı ağını daha sağlıklı ve uzun ömürlü hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından, daha önce İnönü Kapalı Çarşısı’nda vatandaşlarınsu faturalarını ödemeleri için bir vezne hizmete açılmıştı. Vatandaşların Abonelik ve sayaçlarıyla ilgili tüm iş ve işlemlerini yapabilecekleri yeni bürosuİnönü Kapalı Çarşısı’nda açıldı. 

MASKİ’nin abonelik iş ve işlemleri Büyükşehir Belediyesinde, Battalgazi Belediyesinde, MASKİ Genel Müdürlüğü Hizmet binasında ve 11 ilçe şubelerinde yapılmaktadır.Abonelik işlemlerinin yapılacağı Kapalı Çarşı bürosu MASKİ tarafından açıldı. Böylece şehrin farklı noktalarında ikamet eden vatandaşlarımızın bulundukları bölgeye en yakın şubesinde kolaylıkla işlem yapabilmeleri sağlandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 338
Bu Ay : 1906
Toplam : 1906

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom