Darende'de foseptik çalışmalarında son durum nedir ?

Genel Müdürlüğü, Güney İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi kapsamında Darendeİlçesi Başdirek, Karaoğuz ve Ilıca ’da fosseptik inşa çalışmalarını tamamladı.

Darende'de foseptik çalışmalarında son durum nedir ? Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Güney İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi kapsamında Darendeİlçesi Başdirek, Karaoğuz ve Ilıca ’da fosseptik inşa çalışmalarını tamamladı.

“Doğa ve İnsan Sağlığını Korumakİçin Çalışmalarımız Sürecek”

Büyükşehir süreciyle kurulan ve Malatya’nın tamamının altyapısından sorumlu olan MASKİ Genel Müdürlüğü şehir genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Merkez ve ilçelerde kanalizasyon altyapısını yenilemek için çalışmalar yapıyor. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu: “Güney İlçeler İçmesuyu Deposu, Terfi Binası ve Fosseptik Yapım İşi çalışmaları kapsamındaDarende ilçesi Başdirek,Karaoğuz Mahallelerinde 250,Ilıca Mahallesinde 1000kişiye hizmet verecek fosseptik çalışmalarımızı tamamladık.Çalışmalarımızla söz konusu mahallelerin kanalizasyon altyapısını güçlendirerek vatandaşlarımızın daha temiz bir çevrede yaşamalarınaolanak sağladık. Hedefimiz Malatya’nın tamamının kanalizasyon altyapısını yenileyerek çevre ve insan sağlığını korumak. Çalışmalarda emeği geçen personellerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Karaoğuz Mahallesi Muhtarı Ömer Sağlam: “Kanalizasyon Altyapımız Güçlendi

Karaoğuz Mahallesi Muhtarı Ömer Sağlam çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Karaoğuz mahallesinde kanalizasyon vardı fakat 2 mahallemizde yoktu. Geçen sene bu mahallelerimizde eksik olan kanalizasyon altyapısı tamamlandı. Şuan da ise fosseptik çalışması gerçekleştirildi. Ben emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur Polat’a, MASKİ Genel Müdürümüz Ertan Mumcu’ya ve çalışanlara mahalle halkım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 866
Bu Ay : 4310
Toplam : 4310

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom