Hizmet birimleri ziyaret edildi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığını, Yaşam ve Spor Merkezi ile Trafik Eğitim Parkını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Hizmet birimleri ziyaret edildi Malatya Haber

 

Başkan Polat, Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ziyareti sırasında Büyükşehir Belediyesinin büyük bir aile olduğunu ifade etti.Malatya’nın hepimizin gözbebeği olduğunun altını çizen Başkan Polat, Malatya genelinde yapılan yol açma ve asfaltlama çalışmalarında göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığını personellerine teşekkür etti.

“Yaşam ve Spor Merkezi Malatya için güzel bir kazanımdır”

Başkan Polat, daha sonra Yaşam ve Spor Merkezini ziyaret etti. Yaşam ve Spor Merkezinin Malatya için çok güzel bir hizmet olduğunu belirten Başkan Polat, “Vatandaşlarımızın Yaşam ve Spor Merkezine göstermiş olduğu ilgi yapılan hizmetin yerinde ve doğru olduğunu göstermektedir. Bu merkeze vatandaşlarımızın ilgisi bizleri mutlu etmektedir”

Yaşam ve Spor Merkezi gibi güzel ve nezih bir mekanın Malatya’da hizmet vermesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkür ettiler. Başkan Polat vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Yaşam ve Spor Merkezinden ayrıldı.

“Yeni nesil trafik kuralları konusunda daha bilinçli olacak”

Son olarak Trafik Eğitim Parkını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Trafik Eğitim Parkında trafik kuralları hakkında hem teorik hem de uygulamalı bilgiler alan öğrencilerle bir araya geldi. Çocukların trafik kurallarını uygulamalı olarak öğrenmelerinin çok önemli olduğunu söyledi. Başkan Polat, “Çocuklarımızı trafik kurallarına karşı daha bilinçli bir şekilde yetişmelerini arzu etmekteyiz. Trafik Eğitim Parkımızda çocuklarımıza trafik kuralları uygulamalı olarak anlatılmakta. İnşallah trafik kurallarına çok iyi uyan bilinçli bir nesil yetiştiririz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 847
Bu Ay : 4291
Toplam : 4291

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom