TRT spikerinden diksiyon eğitimi

TRT’nin deneyimli haber spikerlerinden Zafer Kiraz, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi operatörlerine, "Uygulamalı etkili iletişim ve diksiyon eğitimi" verdi.

TRT spikerinden diksiyon eğitimi Malatya Haber

 

2 gün süren ve ilk günü teorik, ikinci günü ise pratik şeklinde gerçekleşen eğitimlere katılan çağrı merkezi personellerinekurs sonunda sertifika verildi.

Ertan Mumcu: “Personellerimizin niteliklerini sürekli eğitimlerle arttırıyoruz”

Kurum olarak personel eğitimine önem verdiklerini belirten MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Personellerimize yönelik düzenli olarak iş sağlığı güvenliği, temel bilgisayar eğitimi ve kişisel gelişime yönelik kurslar düzenlemekteyiz. Bu sayede daha donanımlı bir personel yapısı hedeflemekteyiz. Hizmet içi eğitimlerimiz kapsamında değerli spikerimiz Zafer Kiraz’ı kurumumuzda ağırladık. Büyükşehir Belediyemizin personelleri de bu eğitimden faydalandılar. İletişim beşikten mezara kadar insanoğlunun yeryüzünde kendisine biçilen ömür çerçevesinde çok önemli bir başlık. Biz insanoğlu olarak sözü, kelamı ve muhabbeti harmanlayıp modern iletişimin bize sağlayacağı tekniklerden de faydalanarak rekabet halindeki bu dünyada kendimizi konumlandırmamız lazım. İçinde yaşadığımız bilgi çağında gelişime ve bilgiye ne kadar önem verirsek o kadar verimli, o kadar başarılı oluruz. İnşallah eğitimlerimiz bundan sonra da devam edecek “dedi.    

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 311
Bu Ay : 1879
Toplam : 1879

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom