Başkan Polat, kernek külliyesinde inceleme yaptı

Başkan Polat, Kernek Külliyesi altında hizmet vermeye başlayan Engelli Araç Tamir Atölyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Polat, kernek külliyesinde inceleme yaptı Malatya Haber

 

Malatyamızı engelsiz bir şehir yapmak için çalışıyoruz

Başkan Polat, Büyükşehir Belediyesi tarafından Kernek Külliyesi altında hayata geçirilen engelli araçlarının bakım ve tamir atölyesi ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak Malatyamızı engelsiz bir şehir olması için çalışmalar yürütmekteyiz. Engelli kardeşlerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve hayata tutunmalarına yardımcı olmak için bizler de elimizden gelen destek ve yardımı vermenin gayreti içerisindeyiz.

Büyükşehir Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin her anında yanlarında olmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde 40 adet engelli aracını kardeşlerimize dağıtımını gerçekleştirdik. Engelli kardeşlerimizin en büyük sorunlarından biri de kullanmış oldukları engelli araçlarının bakım ve tamirleriydi. Engelli kardeşlerimiz bu konuda oldukça problem yaşıyorlardı. Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak engelli kardeşlerimizin araçlarının bakım ve tamiri ile ilgili olarak çalışmalar yapıyorduk. Bugün ise Engelli Araç Tamir Atölyesi ile engelli kardeşlerimizin yaşamış olduğu sıkıntı ve sorunları ortadan kaldırmış olacağız. Atölyemizin engelli kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Polat Kernek Külliyesi altında incelemelerde bulundu

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kadın Kültür ve Spor Merkezi ile Engelli Koordinasyon Merkezindeki atölye ve kurslarda eğitim gören kursiyerleri ziyaret ederek yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 

Kursiyerlerden Başkan Polat’a teşekkür

Kursiyerler, “Büyükşehir Belediyesi’ne böyle bir mekanı hazırlayarak bizlerin hizmetine verdikleri için teşekkür ediyoruz. Atölyelerde ve kurslarda hem meslek sahibi oluyoruz hemde boş vakitlerimizi değerlendiriyoruz. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 506
Bu Ay : 14682
Toplam : 14682

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom