Akçadağ yolları asfaltlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, altyapısı baştan aşağı yenilenen Akçadağ İlçe merkezinde asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor

Akçadağ yolları asfaltlandı Malatya Haber

 

İçmesuyu, kanalizasyon ve doğalgaz çalışmalarından sonra tahrip olan yolların tamamını asfaltlayan, bazı caddelerde ise değişim dönüşüm ve yenileme çalışmaları yapan Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ’da çalışmalarını tamamladı.

 

Akçadağ Belediyesi ile koordineli şekilde yapılan çalışmalarla ilçe merkezinin cadde ve sokakları nezih bir görünüme kavuşturuldu. İlçede bazı cadde ve sokaklarda ise Akçadağ Belediyesi kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

 

Akçadağ’ın çehresi değişti

 

Büyükşehir Belediyesi, Aktepe, Başpınar ve Doğu Mahallesi ile Kışla, Yeni Hastane, Değirmenler, Şehit Alper Güde, Darende, Şehit Pilot Candaş Kaplan Caddeleri ve Emeksiz, Necati Bey, Ziya Gökalp, Fatih sokakta asfaltlama çalışmaları yaptı.

 

Akçadağ’da uzun zamandır altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten Akçadağlılar, çalışmaların bitmesinden son derece memnun olduklarını söylediler. Kış ayları gelmeden ilçe merkezinin tüm yollarının asfaltlandığını ifade eden vatandaşlar, “İçmesuyu ve kanalizasyon sorunları ortadan kalktı. Akçadağ doğalgazla tanıştı. Cadde ve sokaklarımız asfaltlandı. Kaldırımlarımızın büyük bölümü yapıldı, devam eden yerler var. Akçadağ’ın çehresi değişti.Kış ayları gelmeden bütün caddelerin ve sokakların yapılması çok iyi oldu. Emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat olmak üzere herkese teşekkür ederiz” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 350
Bu Ay : 1918
Toplam : 1918

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom