Hizmetleri bir lütuf olarak görmüyoruz

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr.Leyla Şahin Usta, Malatya'da Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare toplantısı yaptı.

Hizmetleri  bir lütuf olarak görmüyoruz Malatya Haber

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta,  Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare toplantısına katılmak üzere Malatya’ya geldi.

Leyla Şahin  Usta, “İnsan hakları konusunda ortak söylemler belirler ve bunlar üzerinden ortak hareket edersek çözemeyeceğimiz hiçbir sorunun olmayacağına inanıyorum. Yeter ki bir, beraber olalım, birbirimizin fikirlerini, görüşlerini önemseyelim" dedi.

AK Parti İnsan Hakları Başkanlığı tarafından Malatya'da   düzenlenen "Sivil Toplum Kuruluşları ile İstişare Toplantısı"na katılarak istişarede bulundu.

Ak Parti  81 ilde insan hakları konusunda eğitim çalışmaları başlattıklarını söyleyen Usta,  insan hakları eğitimini bölge bölge  yapaıyoruz. Konya ve Bursa'dan sonra , Doğu Anadolu bölge toplantısını Malatya'da gerçekleştirdikleriyoruz.

 "Hedefimiz sadece yol, bina ve parklar yapmak değil, gönülleri de yapmak, insanlara dokunmak. 2002 yılından bu yana yaptığımız çalışmalar insan odaklı.Tarımdan, sağlığa ve sanayiye kadar her alanda yaptıkları işin aslında insana hizmet ve insan hakkı olarak görüyoruz, hizmetleri  bir lütuf olarak görmüyoruz ifadesini kullandı.

Proğramın akışında malatyadaki STK temsilcilerinin Malatya, bölge ve türkiyedeki insan hakları konusunda olası eksiklik ve önerilerini sundular.

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İnsan Hakları Başkanı ve Konya Milletvekili Dr. Leyla Şahin Usta sonraki proğramında , AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ve beraberindeki heyet ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Makamda gerçekleşen ziyarete Başkan Polat’ın eşi Yasemin hadım’da eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 373
Bu Ay : 3346
Toplam : 3346

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom