Akçadağ'a 35,3 Milyon TL'lik altyapı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Akçadağ İlçesinde sağlam bir altyapıya sağlam gelecek inşa ediyor.

Akçadağ'a 35,3 Milyon TL'lik altyapı Malatya İlçe

Bu kapsamda toplam maliyeti 35.3 milyon TL olan, 343 kilometrelikiçmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışması gerçekleştiriyor.

 

“314 kilometrelikaltyapı çalışması tamamlandı”

            Malatya’nın merkez ve ilçelerinde altyapı güçlendirme çalışmaları yapan MASKİ Genel Müdürlüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Akçadağ İlçesi genelinde yatırımlar yaptıklarını belirten Genel Müdür Ertan Mumcu, “ Malatya’nın tamamında altyapı çalışmaları yapıyoruz. Akçadağ İlçesi genelinde maliyeti 30,9 TL olan 314 kilometrelikiçmesuyu ve kanalizasyon çalışmasını tamamladık. Yine burada DAP kapsamında 2 milyon TL maliyetli 9.270 metrelik sulama kanalı yatırımımız da tamamlanmış bulunmakta. 2.4 milyon TL maliyetinde19.7kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon çalışması ise devam ediyor. Hedefimiz Malatya’nın genelini sağlam ve modern altyapıya kavuşturmak. İçmesuyu ve kanalizasyon altyapı sıkıntılarını en aza indirmek. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 861
Bu Ay : 3505
Toplam : 3505

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom