Fosseptik inşa çalışmalarında son durum nedir ?

(MASKİ) Hekimhan İlçesi Girmana Karayokuş, Işıklı, Kocaözü ve Kuluncak İlçesi’ne bağlı Kızılmağara Çörtenler ’de fosseptik inşa çalışmalarını tamamladı.

Fosseptik inşa çalışmalarında son durum nedir ? Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Kuzey İlçeler kanalizasyon hattı çalışmaları kapsamında Hekimhan İlçesi Girmana Karayokuş, Işıklı, Kocaözü ve Kuluncak İlçesi’ne bağlı Kızılmağara Çörtenler ’de fosseptik inşa çalışmalarını tamamladı.

“Çevre ve İnsan Sağlığı İçin Çalışmalarımız Sürecek”

Büyükşehir süreciyle kurulan ve Malatya’nın tamamının altyapısından sorumlu olan MASKİ Genel Müdürlüğü şehir genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Merkez ve ilçelerde kanalizasyon altyapısını yenilemek için çalışmalar yapıyor. Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu: “Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Kuzey İlçeler kapsamında Hekimhan ve Kuluncak ilçelerimizde kanalizasyon altyapısı çalışmaları yapıyoruz.  Bu kapsamda;Hekimhan ilçesi Girmana Karayokuş, Işıklı, Mahallelerinde 250, Kocaözü’nde 1500,Kuluncak İlçesi Kızılmağara Çörtenler ‘de ise 250 kişiye hizmet verecek fosseptik çalışmalarımızı tamamladık.Bu çalışmalarımızıntoplam maliyeti 590 bin TL’dir.Çalışmalarımızla söz konusu mahallelerin kanalizasyon altyapısını güçlendirerek vatandaşlarımızın daha temiz bir çevrede yaşamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hedefimiz Malatya’nın tamamının kanalizasyon altyapısını yenileyerek çevre ve insan sağlığını korumak. Malatya genelinde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 417
Bu Ay : 8476
Toplam : 8476

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom