Kurucuova'da altyapı çalışmaları devam ediyor

(MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Doğanşehir İlçesi Kurucuova Mahallesi’nde 4,5 milyon TL değerindeki 25 kilometrelik içmesuyu ve 24 kilometrelik kanalizasyon altyapısı yapım çalışmaları devam ediyor.

Kurucuova'da altyapı çalışmaları devam ediyor Malatya Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Doğanşehir İlçesi Kurucuova Mahallesi’nde 4,5 milyon TL değerindeki 25 kilometrelikiçmesuyu ve 24 kilometrelik kanalizasyon altyapısı yapım çalışmaları devam ediyor.

Söz konusu 49 kilometrelik çalışmadaşuana kadar 16 kilometrelik içmesuyu, 8 kilometrelik de kanalizasyon altyapısı tamamlandı.

MASKİ Genel Müdürü Mumcu: “Çalışmaların 24 kilometrelik bölümünü tamamladık

Kurucuova Mahallesi’ne yapılankanalizasyon ve içmesuyuçalışmalarıyla ilgili bilgi veren MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Kurucuova’da altyapı çalışmalarımız devam ediyor.Toplamda 4,5 milyon TL maliyetli bir çalışmamız söz konusu. 25 kilometre içmesuyu hattı, 24 kilometre de kanalizasyon hattı inşa ediyoruz. Bu çalışma 49 kilometrelik bir mesafeye tekabül ediyor. Bunun şuana kadar 16 kilometresi içmesuyu, 8 kilometresi de kanalizasyon olmak üzere 24 kilometrelik bölümünü yaptık. Biz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hacı Uğur Polat’ın da dediği gibi ‘memleket emektir’ diyoruz, ‘birlikte yürüyeceğiz’ diyoruz. Bu çalışmayla Kurucuova halkı daha sağlıklı ve daha sağlam bir altyapıya kavuşacak. Çalışmaları yürüten ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyor, Kurucuova halkına ise şimdiden çalışmalar esnasında gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ediyorum”” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 671
Bu Ay : 1406
Toplam : 1406

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom