Şehit babasından Başkan Polat'a ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, şehit Fethi Sekin’in babası ve ailesini makamında ağırladı.

Şehit babasından Başkan Polat'a ziyaret Malatya Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, şehit Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin, ablası Fethiye Sekin, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Başkanı Bilal Uludağ ve yönetim kurulundan yetkilileri makamında ağırladı.

Şehidimizin babasını bugün ve yarın Malatya’da ağırlayacaklarını ifade eden15 Temmuz Milli İrade Ocakları Başkanı Bilal Uludağ:“Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile beraber 15 Temmuz Milli İrade Cemiyeti olarak öğrencilerimizle şehit babamızı buluşturacağız.  Öğrencilerimizle şehit babamızı buluşturmamızın en önemli sebebi vatan aşkını ülkemizin mirasçısı olan gençlerimize aşılaması ve anlatmasıdır.”dedi.

Sekin: “Ben de Dahil 6 Tane Evladım da Vatana Kurban Olsun”

Canı pasına büyük bir felaketi önleyen Kahraman Fethi Sekin’in babası Mehmet ZekiSekin:“Ben şehidimle gurur duyuyorum, bu gurur tüm Türkiye’nin gururudur. Türkiye’nin kalbinde benim şehidim yaşıyor. Bu güzel ülkede Fethi Sekinler bitmez. Bir Fethi Sekin ölür, bin Fethi Sekin doğar. Benim şehidimin ve diğer şehitlerin ruhu şad olsun. Bu vatan için, bu milletve bayrak için şehit düştüler. 1 tane evladımı vatana kurban ettim. Bende dahil 6 tane evladım da vatana kurban olsun. “dedi.

Polat: “Böyle Babalar Olduğu Müddetçe Bayrağı İndirmeye Kimsenin Gücü Yetmez”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat: “Çok kıymetli Zeki Amcamız, şehidimizin babası, böyle babalar olduğu müddetçe bu bayrağı indirmeye kimsenin gücü yetmez. Bu milletin ayakta durmasının temel mantığı bu anlayış. Milletimiz birliğini beraberliğini bu şekilde koruduğu müddetçe hiçbir komplo plan tutmayacaktır. Birçok hain deneme yaptılar. Ufak ufak başladılar, son noktada 15 Temmuz’u gerçekleştirmek istediler ama hepsi geri tepti. Dolar operasyonları da dahilbundan sonraki yapacakları hiçbir planda tutmayacaktır. Bu millet bu vatana ve bayrağa böyle sadık olduğu, bu vatana gözü kapalı can vermeye hazır olduğu müddetçe hiç kimsenin gücü bize yetmeyecektir. Bu bir Malazgirt, Çanakkale ve Bedir ruhudur. Allah birlik beraberliğimizi daim eylesin. Fethi Sekin’lerimiz önümüzde nur meşale olsunlar. Al bayrağımızın rengi şehidimizin kanıdır. Zeki Amca gibi büyüklerimizi Rabbim başımızdan eksik etmesin.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 800
Bu Ay : 2382
Toplam : 2382

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom