Arguçay'da sona gelindi

MASKİ Genel Müdürlüğü,Pütürge İlçesi Arguçay Mahallesi’nde kaynak suyunu Arguçay’a getirmek için gerçekleştirdiği 8 bin metrelik isale hattı inşa çalışmalarında sona geldi.

Arguçay'da sona gelindi Malatya İlçe

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü,Pütürge İlçesi Arguçay Mahallesi’ndekaynak suyunu Arguçay’a getirmek içingerçekleştirdiği 8 bin metrelik isale hattı inşa çalışmalarında sona geldi. Söz konusu çalışmalarda içmesuyu isale hattı inşası tamamlanırken, bağlantı çalışmaları devam ediyor.

“Arguçay’a temiz içmesuyu ulaştırmak için çalışmalar gerçekleştirdik”

            Malatya’nın altyapısını güçlendirmek ve modern bir altyapı oluşturmak için çalışmalar yapan MASKİ Genel Müdürlüğü, şehrin en ücra noktalarına ulaşarak çalışmalarına devam ediyor. Kurulduğu günden itibaren hedeflerinin sağlam altyapı inşa etmek olduğunu belirten MASKİ Genel MüdürüErtan Mumcu,“Şehrimizin merkez ve 11ilçesinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ulaşamadığımız ilçe, mahalle, mezra kalmaması için titiz çalışmalar yapıyoruz.  Pütürge ilçemizin merkezinde daha önce önemli çalışmalar yaptık. Pütürge’nin bazı mahallelerinde de çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız kapsamında Arguçay Mahallesine 8 bin metrelik içmesuyu isale hattı inşa ettik. Söz konusu çalışmanıniçmesuyu isale hattı inşa kısmını tamamladık, sadece bağlantılar kaldı. Bu mahallemizeayrıca 2 adet de su deposu ve terfi merkezi de yaptık.Arguçay mahallemizin arazi şartları çok çetin. Bu zorlu şartlara rağmen ekip arkadaşlarımız dağ, tepe demedenArguçay’a temiz içmesuyu ulaştırmak için çalışmalar gerçekleştirdik.Malatya genelinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Emeği geçen ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 164
Bu Ay : 2708
Toplam : 2708

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom