Malatyalı buna çok sevinecek

ESENLİK’in üreticisi olduğu Nergis, Esenlik, Epak ve Proxy markalı 75 üründe yılsonuna kadar en az %10 indirim uygulayacak.

Malatyalı buna çok sevinecek Malatya Ekonomi

Türkiye'de enflasyonla mücadelede topyekün süreç başladı.

Firmalar en az yüzde 10 luk indirimle hem sürece destek verecek, hem de satışlarını artıracaklar. malatya firması esenlik marketler ağında yapacağı indirimle destek vereceğini belirttiler.

Esenlik Genel Müdürü Selahaddin Sami ÜZMEZ yaptığı açıklamada;

     Esenlik olarak, ülkemizin zor günler geçirdiği bugünlerde halkımızın yanında yer almanın milli bir görev olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayışla Esenlik Süpermarketleri olarak hali hazırda düzenli olarak yapılan hafta sonu ve hafta içi indirimlerinin yanı sıra;  ESENLİK’in üreticisi olduğu Nergis, Esenlik, Epak ve Proxy markalı 75 üründe yılsonuna kadar en az %10 indirim uygulayacağız.

Esenlik olarak, ükemizin içinde bulunduğuekonomik  olumsuzluk ve sıkıntıların  hep birlikte üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz. Omuz omuza vererek ve ülke olarak sahip olduğumuz potansiyeli harekete geçirerek bugünleri geride bırakıp daha güzel günlere ve hedeflere doğru ilerleyebileceğimizi düşünüyoruz.

Bu anlamda, ESENLİK LTD.ŞTİ.  olarak; Hazine ve Maliye Bakanlığı’mız tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”nı destekliyor, Milletimizin ve Hükümetimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz, ifadesini kullandılar.

İndirim desteğinin yaılarak  diğer firmalarca da devam edeceği bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ABUZER @abu-zer33@hotmail.com

11 Ekim 2018 18:10

yüzde yüzbindirdiniz şimdi yüzde on indirseniz ne olur indirmeseniz ne olur yüzliralık maldan on tl indirim yaptık deyip milleti kandırmaktan başka bir şey değil yılsonuna kadar neden yıl sonu? yıl sonu dediğiniz çok uzak bir zaman değil iki ay sonra peki ya sonra kat kat bindirmeye devemmı edecekler

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 821
Bu Ay : 2403
Toplam : 2403

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom