Adab-ı Muaşeret, Resim, Boyama ve Değerler Eğitimleri Veriliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Semt Konakları bünyesinde hizmet veren Nezaket Okulları eğitim-öğretime başladı.

Adab-ı Muaşeret, Resim, Boyama ve Değerler Eğitimleri Veriliyor Malatya Haber

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI NEZAKET OKULLARINDA EĞİTİM ZİLİ ÇALDI

 

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Ali Yıldırım Melekbaba Semt Konağı’ndaki Nezaket Okulları ve kurs merkezlerini ziyaret etti. Geziye bazı Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, Yeşilyurt İlçe Müftüsü Selami Sayın, Melekbaba Mahalle Muhtarı Ali Demir de eşlik etti.

Kursiyerler ve çocuklarla sohbet eden Genel Sekreter Vekili Ali Yıldırım, çocuklara çikolata ikram edip, masa tenisi oynadı.

Okullarımızda; Adab-ı Muaşeret, Resim, Boyama ve Değerler Eğitimleri Veriliyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hacı Uğur Polat’ın kamuoyuna deklare ettiği 112 Acil Eylem Planı içinde yer alan 15. eylem planını hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Genel Sekreter Vekili Ali Yıldırım: “Yeşilyurt İlçe Müftülüğü ile birlikte organize ettiğimiz 6 tane merkezimizde Nezaket Okullarımız faaliyete geçti. Bugün bizler Nezaket Okullarını gezip çocuklarımızın durumunu görelim istedik. Nezaket Okullarımızda; adab-ı muaşeret, resim, boyama ve değerler eğitimleri veriliyor. Ben Nezaket Okullarına çocuklarını gönderen ebeveynlerimizi Malatyalı hemşerilerimizi kutluyorum. Çocuklarımız burada sosyal ilişkilerini geliştiriyor. Belediyemizin gözetimi ve denetimi altında kültürel, sosyal ve zihinsel gelişimlerini sağlıyorlar. Emek veren tüm öğretmen arkadaşlarıma ve projemizde paydaşımız olan ve emeklerini bizden esirgemeyen Yeşilyurt İlçe Müftülüğümüze de teşekkür ediyorum. 112 Acil Eylem Planımızın içinde yer alan diğer projelerimizi de ileriki aşamalarda inşallah hayata geçireceğiz” dedi.

Nezaket Okulları Gibi Çalışmalar Artarak Devam Etmeli

İnsanın ruhuna da hizmet eden Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ifade eden Yeşilyurt İlçe Müftüsü Selami Sayın: “Şehrin imarında büyük faaliyetler gerçekleştiren Büyükşehir Belediyemizle birlikte insanın imarı için,insan ruhunun, gelişiminin ve ahlakının dini değerlerinin gelişimi için bizimle ortak projede buluşan Büyükşehir Belediyemize teşekkürediyorum. Bir şehir imar edebilirsiniz. Ancak içinde yaşayan insanları idare edememiş, vicdanlarını ruhlarını geliştirememişseniz yaptığınız çalışmalar belki bir noktada akamete uğrayabilir. Büyükşehir Belediyemizin bizleri desteklediğibu ve benzeri çalışmaların artarak devam etmesini Rabbimden temenni ediyorum. Yavrularımız inşallah daha emin adımlarla geleceğe yürüyecekler. Tüm paydaşlarımıza, eğitim dünyamıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

                                                          

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 360
Bu Ay : 7483
Toplam : 12232

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom