Sağlıklı Yaşam İçin Birlikte Yürüyeceğiz

23 Eylül Pazar Saat 15.30’da “Sağlıklı Yaşam İçin Birlikte Yürüyeceğiz’ programı düzenlenecek.

Sağlıklı Yaşam İçin Birlikte Yürüyeceğiz Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Malatya Kent Konseyi’nin organizasyonunda ve bazı sivil toplum kuruluşlarının da desteği ile“Otomobilsiz Yaşam Günü”kapsamında 23 Eylül Pazar Saat 15.30’da “Sağlıklı Yaşam İçin Birlikte Yürüyeceğiz’ programı düzenlenecek.

Kent Konseyi Genel Sekreterliğinin yaptığı yazılı açıklamaya göre arabaya olan bağımlılığı azaltmak, alternatif ulaşım araçları hakkında farkındalık uyandırmak ve vatandaşların aileleri ile birlikte verimli ve güzel bir gün geçirmelerine katkıda bulunması amaçlanmaktadır.

Yürüyüş programının ardında eski İnönü Stadı içinde oluşturulacak alan içinde çuval yarışı, hızlı yürüme yarışması, halat çekme yarışması, yumurta taşıma yarışması, futbol topu sektirme yarışması gibi birbirinden farklı yarışmalar düzenleneceği programda Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi tarafındanda bir konser düzenleneceği vurgulandı.

23 Eylül Pazar günü Kernek Meydanından başlayarak Eski İnönü Stadına kadar devam edecek olan ve bisiklet, kaykay ve patenlerin birarada bulunacağı programa sağlıklı yaşama önem veren bütün vatandaşların katılımı bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 695
Bu Ay : 3668
Toplam : 3668

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom