En uzun imza kuyruklarını Malatya’da yaşadım

7. Malatya Anadolu Kitap ve kültür fuarı devam ediyor. Belirlenen proğramlar dahilinde gelen yazarlar imza ginleri dısında birçok etkinliklere de katılıyorlar.

En uzun imza kuyruklarını Malatya’da yaşadım Malatya Kültür-Sanat

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen Kültür A.Ş tarafından organize edilen 7. Malatya Anadolu Kitap ve kültür fuarı devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi yanı Fuar Alanında gerçekleşen kitap fuarında her gün bir dizi kültürel etkinlik gerçekleşiyor.

Kültürel etkinlikler kapsamında yayınevlerinde yazarların imza günleri ve okur buluşmaları gerçekleşiyor. Fuar alanında kurulan etkinlik çadırlarında yazarların konferansları düzenleniyor.

Kudüs etkinlik çadırının konuğu yazar Talha Uğurluel “Kudüs” konulu söyleşine vatandaşlar büyük büyük ilgi gösterdi. Söyleşi sonrası Uğurluel kitaplarını imzaladı okurlarıyla buluştu.

Malatya bizim tarihi bir şehrimiz


Çok kitap fuarı gezen bir kişiyim. Burası çok profesyonel, güzel bir hava var. Bu beni mutlu etti. İmza ve konferans salonunun ayrı yapılmış olması çok hoşuma gitti. İlgi alaka çok güzeldi. Bunlara ihtiyacımız var. Malatya bizim tarihi bir şehrimiz. Tarihte büyük bir medeniyete başkentlik yapmış, yönetim merkezliği yapmış, Malatya’ya ne yapılsa hakkıdır.

En uzun imza kuyruklarını Malatya’da yaşadım 


Kitap fuarına her yıl katıldığını belirten yazar Canan Tan: “Bir kez daha Malatyalılara merhaba diyorum. Malatya benim için çok özel çünkü, gururla söylemek istiyorum Malatya Kitap Fuarı benimle başladı. Ulvi Saran döneminde başlayan Kitap Fuarı ilk açıldığı zamandan itibaren Malatya’da kitap fuarına katıldım. Katkımın olduğuna inanıyorum. En uzun imza kuyruklarını Malatya’da yaşadım. Geçen sene 9 saat hiç aralıksız imza etkinliği yaparak bir rekor kırdık” dedi.

Yazar Canan Tan; Malatya’da çok ilginç bir anım var. Yağmur yağıyordu. Standın etrafı dört sıra okurlarla doluydu. Bir kızımız geldi. Saçları uzun, saçlarım yağmurda ıslandı. Kuyrukta kurudu dedi. Ben bunları hiç unutmuyorum. Malatya’nın bende yeri çok farklı diye belirtti.

Malatya Kitap Fuarı 06 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek. Kitap Fuarı ziyaret saatleri 10.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 59
Bu Ay : 59
Toplam : 59

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom