Tekvando şampiyonası Malatya'da yapılacak

Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonası için Malatya’da bulunan Federasyon yetkilileri, kulüp idarecileri, antrenör ve hakemler ağırlandı.

Tekvando şampiyonası Malatya'da yapılacak Malatya Spor

“Sizleri Gedik Sosyal Tesislerimizde Misafir Etmekten Onur Duyuyoruz”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonası için Malatya’da bulunan Federasyon yetkilileri, kulüp idarecileri, antrenörler ve hakemlerden oluşan 150 kişilik heyeti Gedik Sosyal Tesislerinde ağırladı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa; Türkiye Tekvando Federasyonu Başkan Vekili Oktay Duymaz,  Türkiye Tekvando Federasyonu Genel Sekreteri Emine Darıcı, MHK ve Teknik Kurul Üyeleri, Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Seyfullah Özdemir, kulüp idarecileri ve antrenörler katıldı.

Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonası gibi önemli bir organizasyonun Malatya’da düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Böylesine geniş kapsamlı, ülkemizin farklı kentlerinden milli sporcularımızın katılımıyla düzenlenen Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonasının Malatya’da düzenlenmesi kararını veren Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Malatya’mız ekonomisiyle, ticaretiyle, sosyal yaşam alanları ve en önemlisi kadim medeniyet kültürümüzün en önemli yapı taşı olan misafirperverliğiyle ulusal ve uluslar arası organizasyonlara çok güzel ev sahipliği yapmaktadır. Malatya Türkiye’nin son yıllarda gelişim ve değişim gösteren, önde giden kentleri arasındadır. Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonasının da kentimizin tanıtımına çok önemli katkıları bulunmaktadır. Federasyonumuzun değerli yetkililerini, MHK ve Teknik Kurul Üyelerimizi, kulüp idarecilerimizi ve antrenörlerimizi her geçen gün büyüyen, gelişen ve yeni yatırımlarla çehresi değişen Yeşilyurt İlçemizde ki Gedik Sosyal Tesislerimizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Şampiyonada mücadele eden tüm kulüplerimize de başarılar diliyorum. Malatya’dan ayrılıp kentlerinize dönüş yaptığınızda orada yaşayan herkese en derin sevgilerimiz ve saygılarımızı iletin” dedi.

Türkiye Tekvando Federasyonu Başkan Vekili Oktay Duymaz’da düzenlenen program ve gösterilen misafirperverlikten dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkürlerini sunarken şunları söyledi; “ Malatya’yı her zaman kendi evimiz gibi gördük, burada her zaman güzellikler ve misafirperverlikler gördük.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 145
Bu Ay : 2629
Toplam : 2629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom