Malatya TSO’nın Organ Seçimleri Yapıldı

Malatya TSO’nın Organ Seçimleri Yapıldı, Oğuzhan Ata Sadıkoğlu başkan, Hasan Özkan ise meclis başkanı seçildi.

Malatya TSO’nın Organ Seçimleri Yapıldı Malatya Ekonomi

Meclis Başkanı Hasan  Özkan seçildi

 

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) gerçekleşen Meclis Üyeliği seçiminden sonra odanın  organlarında seçimleri yapıldı. İki ayrı grubun iki liste ile yarıştığı seçimlerin sonucunda  Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Malatya TSO Yönetim Kurulu Başkanı, Hasan Özkan da Malatya TSO Meclis Başkanı seçildiler.

.

Oğuzhan Ata Sadıkoğlu başkanlığında oluşan Malatya TSO’nun Yönetim Kurulu; Özcan Dündar, Erel Karagöz Cebrail Aldı, , Mustafa Kırteke, Ömer Dinç, Celal Abbas Karaduman, Necdet Seçilmiş, Zekeriya Çelebi, Mehmet Gündüz ve Mahmut Boyraz seçildiler.

TSO Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ise, Mesut Özdemir, Selim Gültekin, Cumali Karahan, Mikail İkis, Mesut Karabulut, Ertuğrul Erçakı, Merdan Demirtaş, Oğuz Karakütük, Rıdvan Karakuş, Mustafa Demirtaş ve Yaşar Kılınç oldular.

TSO Meclis Başkanı ve Meclis Divanı için yapılan seçimde ise; Hasan Özkan TSO Meclis Başkanı seçilirken, Yüksel Hakan Er ve Gökhan Gök Meclis Başkan Vekili, Mehmet Ayhan Altunok ve Mustafa Eroğlu ise Meclis Divan Üyesi olarak seçildiler.

Seçimlerde TOBB Genel Kurul delegeliğine ise ;

Yüksel Hakan Er, Selçuk Otlu, Selim Gültekin, Mahmuthan Kasap, Eyüp Tav, Ertuğrul Erçakı, Hikmet Yaşar ve Yaşar Bayındır.

TOBB Genel kurul Delegeliği Yedek Üyeliklerine ise Cemil Yıldırım, Mutlu Efe, Mesut Karabulut, Erdal Uslu, Mehmet Adak, Ahmet Marasalı, İrfan Alper ve Mehmet Ayhan Altunok getirildiler.

TSO Disiplin Kurulu ise;

Veysel Karaçay, Zeynal Taş, Kazım Aksoy, Suat Sürmeli, Mustafa Duyar, Faruk Titiz, Kerem Kıymaz, Seyrani Uğurlu, Levent Enginol, Harun Paşahan, Turan Topal ve Remzi Demirel seçildiler.

Malatya TSO yönetim açısından tümden yenilenmiş oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 217
Bu Ay : 3190
Toplam : 3190

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom