Allahım bunlar Sana, dinine ve kullarına karşı hadlerini aştılar azıttılar

Anlaşılan o ki; artık İslam Coğrafyasının hiçbir yerinde, hiçbir Müslüman güvende değildir. Müslüman, emperyalistlerin hedefindedir.

Allahım bunlar Sana, dinine ve kullarına karşı hadlerini aştılar azıttılar Dünya

Dünya son günlerde çok ilginç, trajik, tehlikeli ve son derece endişe veren olaylara sahne oluyor. Şu yerküreyi kendi çiftliği gibi gören, İslam Dünyasının her tarafında hareket halindeki her şeyi ve herkesi yakma, yıkma, öldürme ve yok etme yetkisini kendisinde gören Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya, işbirlikçileri ile birlikte, akıl almaz cinayetlere, dahası katliamlara imza atıyor ve Dünya eli kolu bağlı bekliyor, seyrediyor, hatta alkışlıyor.

İşte Filistin’de 30 Mart toprak günü törenleri, her zaman Amerika’nın desteğini yanı başında gören gözü dönmüş, işgalci, Siyonist İsrail tarafından kana bulandı. Onlarca ölü ve yüzlerce yaralı var. Afganistan’ın Kunduz eyaletine bağlı Daşti Arçi kasabasında 2 Nisan günü, Kur’an Kursunda Hocaları ve Aileleri ile birlikte hafızlık töreni yapan hafızlar Amerika’nın desteklediği Afgan hava kuvvetleri tarafından bombalandı. Yine onlarca masum ölü ve yaralı var. Ölenlerin hepsi, medrese öğrencileri, hocaları ve ailelerinden. Yedi yıldır, Suriye’de ABD ve Rusya’nın desteğiyle yüzbinlerce çocuk, kadın, yaşlı, masum insan katledildi. Arakan’da, Doğu Türkistan’da yıllardır katliamlar inanılmaz boyutlarda devam ediyor. İslami olan hiçbir şey, hiç kimse zalimlerin, zorbaların hışmından kurtulamıyor.

Değerli basın mensupları ve Müslüman kamuoyumuz! Anlaşılan o ki; artık İslam Coğrafyasının hiçbir yerinde, hiçbir Müslüman güvende değildir. Küçük-büyük, Sivil-asker, silahlı-silahsız, suçlu-suçsuz her Müslüman, emperyalistlerin hedefindedir. Her gün Müslüman kanı emen çağdaş vampirler, bir türlü kana doymadılar, doymuyorlar ve doymayacak gibi görünüyorlar. Çünkü bunlar, uygarlıklarını mazlumların kanı ve gözyaşları üzerine kurmuşlar. Bunlar, masumların kanı ile besleniyorlar. Bunlar zulümde Firavunları, Nemrutları, Şeddatları çoktan geçtiler. Zaten, bunlardan başkasını beklemek mümkün değildir. Bunların medeniyeti, Akif’in ifadesiyle tek dişi kalmış canavar.

Bizler sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu ORTAK DEĞERLER PLATFORMU olarak, bu olaylarda hayatlarını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, hayatlarını kaybedenlerin yakınlarına ve tüm İslam ümmetine sabr-ı cemil dilerken, Müslümanları, yaşanan olaylardan ders almaya,üç yüz yıldır daldıkları gaflet uykusundan uyanmaya, düşmanları tanımaya, mutlaka her gün düşmanlara karşı bir şeyler yapmaya ve kendilerine çeki düzen vermeye davet ediyoruz. Bi’r-i Maunede 70 hafız sahabeyi şehit edenler için Hz. Peygamberin yaptığını, Kunduz’da hafızlarımızı şehit edenlere karşı yapmaya çağırıyoruz. 

Bu katliamları gerçekleştiren, sahip oldukları teknoloji ile azgınlığın ve şımarıklığın zirvesini yaşayan müstekbirlere de şöyle sesleniyoruz: Ey zalimler! Allah’ın sizi sınamak için size verdiği güç, aklınızı başınızdan almış ve zulümde sınır tanımıyorsunuz. Yeryüzünü fesada boğdunuz. Hiçbir yerde güven ve huzur bırakmadınız. Mazlumların düğünlerini taziyeye,  baharlarını kışa, sevinçlerini mateme çevirdiniz. Çünkü mazlumların sevinci sizi kahrediyor. Kur’an’ın okunması sizi mahvediyor. İslam’ın yaşanması sizi çileden çıkarıyor. Sizin nasıl bir ruh haline sahip olduğunuzu anlamak mümkün değil. Ancak siz bu zulmü nereye kadar sürdürebilirsiniz? İşbirlikçileriniz, şeyhleriniz, emirleriniz, krallarınız, darbeci başkanlarınız sizi daha ne kadar kamufle edebilir? Biz, sonunuzun yaklaştığını görüyoruz. İslam’a ve Müslümanlara, açmış olduğunuz savaş, işlediğiniz zulümler, katliamlar, döktüğünüz kanlar yakında sizi boğacaktır. Mazlumların ahı kesinlikle tutacak ve o gün uçaklarınız, füzeleriniz, bombalarınız, mazlumları yok etmek için geliştirdiğiniz hiçbirsilah ve teknoloji, sizden öncekileri koruyamadığı gibi, sizi de Allah’ın azabından koruyamayacaktır. İnşallah o kininizle kahrolup hesaba çekileceksiniz ve cehenneme sürüleceksiniz. Her gün yaptıklarınızla, ıslah için değil ifsat için, yaşatmak için değil yok etmek için, iyilik için değil kötülük için çalıştığınızı ve bunun için var olduğunuzu ispatlıyorsunuz. Onun için biz de, Hz. Peygamberin Hafız Sahabelerin katilleri için yaptığı bedduayı sizin ve işbirlikçileriniz için yapmaya devam edeceğiz.

Allah’ım Amerika’yı, Rusya’yı, İsrail’i ve onların destekçilerini, işbirlikçilerini Kahhar isminle Kahr-u perişan eyle. Onların yıllarını Hz. Yusuf’un kıtlık yılları gibi çetin yap, onlara Dünyayı dar et. Allah’ım onları sana havale ediyoruz. Çünkü onlar azgınlaştılar, Sana karşı, dinine karşı ve kullarına karşı hadlerini aştılar, azıttılar. Onları sana havale ediyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 808
Bu Ay : 2390
Toplam : 2390

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom