Hibe için 24 Nisana kadar süre var

TKDK Malatya IPARD II 3.Çağrı döneminde“Çiftlik faaliyetlerinin Çeşitlendirmesi ve İş Geliştirme”başlığı kapsamında 52 adet projenin dosya alımını yaptı.

Hibe için 24 Nisana kadar süre var Malatya Ekonomi

TKDK’DAN 50 MİLYON LİRALIK YATIRIMA DESTEK

TKDK Malatya İl Koordinatörlüğü IPARD II 3.Çağrı döneminde“Çiftlik faaliyetlerinin Çeşitlendirmesi ve İş Geliştirme”başlığı kapsamında 52 adet projenin dosya alımını gerçekleştirdi. Bu projeler içerisinde 18 adet Bitkisel Üretim, 15 adet Arıcılık, 8 adet Kırsal Turizm, 1 adet Su ürünleri, 7 adet Yenilenebilir Enerji,3 adet Katma Değerli Ürün projesi bulunmaktadır.

Bu projeler için verilmesi planlanan toplam hibe tutarının yaklaşık 25 Milyon TL, Toplam yatırım tutarının ise yaklaşık 50 Milyon TL olduğunu açıklayan TKDK Malatya İl KoordinatörüMurat Tunç Türkiye’nin Kırsal Kalkınma Hamlesi, olan TKDK’nın başarılarının artarak devam edeceğini belirtti.

TKDK hayvancılık işletmelerinin fiziki varlıklarına yönelik yatırımlar için dosya alımlarını sürdürüyor. Ahır-Besi binası yapımına yönelik proje dosyalarının alımı 24 Nisan tarihine kadar sürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 869
Bu Ay : 4313
Toplam : 4313

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom