Çalışanlar elekrikçinin 6 altın kuralını ezberlediler

Fırat EDAŞ, kesintisiz enerji ve kaliteli hizmet anlayışını yaptığı çalışmaları , iş sağlığı ve güvenliği temelindeki eğitimlerle sürdürüyor.

Çalışanlar elekrikçinin 6 altın kuralını ezberlediler Malatya Eğitim

Fırat EDAŞ’ ın Önceliği İş Sağlığı ve Güvenliği

Faaliyet gösterdiği dağıtım bölgesinde, tüketici memnuniyetini artıracak ve kesintisiz enerji sağlayacak teknolojik yatırımlarıyla dikkat çeken Fırat EDAŞ, önce iş sağlığı ve güvenliğidiyor

Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, kesintisiz enerji ve kaliteli hizmet anlayışı kapsamında gerçekleştirmekte olduğu faaliyetlerini, iş sağlığı ve güvenliği temelinde verdiği eğitimlerle sürdürüyor.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları tarafından hizmet bölgesi genelinde verilen eğitimler, sektördeki gelişmeler ve dünyadaki en iyi uygulamalar dikkate alınarak hazırlanıyor. Böylece çalışanlar için güvenli, sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak ve işten doğabilecek kazaları minimuma indirmek hedefleniyor.

İş sağlığı ve güvenliği bilincini artıracak eğitimler kapsamında; çalışanlara,uygulamaları gereken temel görevler ‘6 Altın Kural’ ile aktarılıyor:

İş Güvenliği Malzemelerini Kullan!

Enerjiyi Kes, Tekrar Verilmesini Önle!

Enerji Olmadığını Kontrol Et!

Topraklama Yap!

Enerjiyi Verirken Sahada Kimsenin Olmadığından Emin Ol!

Enerjiyi Verirken İletişimin Doğru Yapıldığından Emin Ol!

Elektrik dağıtım hizmetini sahada gerçekleştiren çalışanların, can güvenlikleri için uygulamaları gereken temel görevleri içinde barındıran bu ‘6 Altın Kural’ kapsamında;karşılaşılabilecek tehlikeler, buna bağlı riskler, bu riskleri ortadan kaldırma konusunda bilgilendirme çalışmalarısürdürülürken; organizasyondaher kademedeki çalışanlar tarafından yapılan çapraz denetimler de artarak devam edecektir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 313
Bu Ay : 2797
Toplam : 2797

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom