39 Öğretmene eğitim çalıştayı başlatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesindeki eğitim merkezlerinde görev yapan 39 öğretmene yönelik “Eğitim Çalıştayı” başlatıldı.

39 Öğretmene eğitim çalıştayı başlatıldı Malatya Haber

Kernek Külliyesi’nde düzenlenen Eğitim Çalıştayı’nın açılış konuşmasını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu yaptı.

Çalıştayın hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Mumcu, yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm öğretmenlere teşekkür etti. Genel Sekreter Yardımcısı Mumcu, “Büyükşehir Belediyemizin Malatya genelinde faaliyet gösteren ve 5’i semt konaklarımızda olmak üzere toplam 10 eğitim merkezi bulunuyor. Merkezlerimizde 1906 ortaokul öğrencisine etüt ve rehberlik; 116 lise mezununa üniversite hazırlık kursu hizmeti veriliyor. 192 minik öğrenci de Nezaket Okullarımıza devam ediyor. Bir yandan pozitif bilimler, bir yandan da rehberlik ve öğrencilere önderlik etme anlamında Değerler Eğitimimizle birlikte iki noktada çalışmaları özetleyebiliriz. İkisini de birbirinden değerli buluyoruz” dedi.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay’ın da hazır bulunduğu açılış programının ardından çalıştay sunumlarına geçildi. Çalıştay, 26 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 88
Bu Ay : 88
Toplam : 88

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom