Umut Kervanından muhtaç ailelere yardım

Malatya Umut Kervanı Vakfı, Malatya da bulunan fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulundu. Muhtaç ailelere ev eşyası, ayakkabı ve giyim yardımında bulundular.

Umut Kervanından muhtaç ailelere yardım Malatya Güncel

Malatya Umut Kervanı Vakfı temsilciliği, malatya da bulunan fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulundu.

Malatya Umut Kervanı Vakfı temsilciliği, Malatya da bulunan fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulundu. Temsilcilik adına konuşan M. Emin YILDIZ, Umut kervanı Vakfı Malatya temsilciliği tarafından Malatya’da Muhtaç ailelere ev eşyası, ayakkabı ve giyim yardımında bulunulduğunu söyledi.

YILDIZ: “Umut kervanı Vakfı Malatya temsilciliği tarafından Malatya’da Muhtaç ailelere ev eşyası, ayakkabı ve giyim yardımında bulunduk. Biz umut kervanı Malatya olarak, her ay düzenli yardımlarımız oluyor. Yardım Kolilerimiz 100TLdeğerindedir.Ayriyeten Hayırseverlerin yapmış oldukları giyim, ev eşyası, kışlık yakacak vb. daha önceden yardım komisyonumuzun tespit etmiş olduğu ailelere ihtiyaçlarına göre dağıtım yapıyoruz.Bu ay da 30 aileye ev eşyası giyim, ayakkabı ve gıda yardımının da bulunduk.

İmkânlarımızın kısıtlılığı sebebiyle elimizde bulunan ailelere kısıtlı yardımda bulunuyoruz. Hemşerilerimizin destekleri ile daha fazla aileye umut olabiliriz. Allah şimdiden yaptığınız ve yapacağınız yardımları kabul etsin.” Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 70
Bu Ay : 108
Toplam : 108

Son Eklenen Firmalar

Malatya Metro Market

FİRMA DETAYI

Malatya Yorgan Yıkama ve Köpüme

FİRMA DETAYI

Simge Teknik Servis

FİRMA DETAYI

Kardeşler Sakatat Asis Et Gıda

FİRMA DETAYI

Ağabey Deri

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom