Umut Kervanından muhtaç ailelere yardım

Malatya Umut Kervanı Vakfı, Malatya da bulunan fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulundu. Muhtaç ailelere ev eşyası, ayakkabı ve giyim yardımında bulundular.

Umut Kervanından muhtaç ailelere yardım Malatya Haber

Malatya Umut Kervanı Vakfı temsilciliği, malatya da bulunan fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulundu.

Malatya Umut Kervanı Vakfı temsilciliği, Malatya da bulunan fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulundu. Temsilcilik adına konuşan M. Emin YILDIZ, Umut kervanı Vakfı Malatya temsilciliği tarafından Malatya’da Muhtaç ailelere ev eşyası, ayakkabı ve giyim yardımında bulunulduğunu söyledi.

YILDIZ: “Umut kervanı Vakfı Malatya temsilciliği tarafından Malatya’da Muhtaç ailelere ev eşyası, ayakkabı ve giyim yardımında bulunduk. Biz umut kervanı Malatya olarak, her ay düzenli yardımlarımız oluyor. Yardım Kolilerimiz 100TLdeğerindedir.Ayriyeten Hayırseverlerin yapmış oldukları giyim, ev eşyası, kışlık yakacak vb. daha önceden yardım komisyonumuzun tespit etmiş olduğu ailelere ihtiyaçlarına göre dağıtım yapıyoruz.Bu ay da 30 aileye ev eşyası giyim, ayakkabı ve gıda yardımının da bulunduk.

İmkânlarımızın kısıtlılığı sebebiyle elimizde bulunan ailelere kısıtlı yardımda bulunuyoruz. Hemşerilerimizin destekleri ile daha fazla aileye umut olabiliriz. Allah şimdiden yaptığınız ve yapacağınız yardımları kabul etsin.” Dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 648
Bu Ay : 3132
Toplam : 3132

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom