Başkan Çakır, MASKİ çalışanlarıyla bir araya geldi

Ahmet Çakır, yaz kış demeden tüm zorlu şartlara rağmen özveriyle çalışan MASKİ Genel Müdürlüğü saha personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Çakır, MASKİ çalışanlarıyla bir araya geldi Malatya Haber

“Gece Gündüz Hizmet Eden Personelleri Tebrik Ediyorum”

Zorlu şartlarına rağmen şehrimize hizmet etmek için toz toprak içinde çalışan, MASKİ’nin omuriliği saha personelleriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır: “MASKİ Genel Müdürlüğü büyük bir aile. Son 3,5 yıl içinde gerçekleştirdiği yatırımlara baktığımızdaMalatya’nın altyapısında çok büyük bir değişim yaşandı. Şehrimizin merkez ve ilçelerinin tamamına 50 yıllık hizmet verecek altyapı yeniden inşa ediliyor. Kayıp kaçak su kullanımının tespit edilmesi, arızalara anında müdahale edilmesi ve suyun sisteme tekrar kazandırılması için çalışmalar aktif bir şekilde devam ediyor. Malatya’mız için MASKİ olarak Stratejik planı belirledik. Önümüzdeki yıllarda hayata geçireceğimiz 50 yıllık su politikasını belirliyoruz.  Sahanın olumsuz koşullarına rağmen çok hızlı ve pratik çalışan, ne yaptığını bilen, planlayan ve hayata geçiren bir ekip var. Malatya’nın her bölgesinde bu ekibin emeği var.Şehrimizin altyapısını garanti altına almak için gece gündüz demeden çalışan sizleri tebrik ediyorum.” dedi.

 

“Olumsuz Koşullarda Bile Hizmete Devam Eden Bir Ekip”

Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çakır: “Vatandaşımızı temiz su içmesini sağlamak bizim boynumuzun borcudur. Bu kapsamda sistemleri doğru kurmak için sizler elinizden geleni yapıyorsunuz. MASKİ Genel Müdürlüğü kurumsallaşması, planlı çalışmaları ve dev altyapı yatırımlarıyla Türkiye’de birçok su kanal idaresine örnek oldu. Malatya’nın her bölgesinde yoğun bir şekilde yatırımlar yaptı. Metraj ve maliyet olarak rekor yatırımlar yapılıyor. Yaptığımız bu yatırımlarda bizlere anlayış gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Olumsuz koşullara rağmen süreç içinde özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Allah mahcup etmesin kazasız belasız hizmet yapmayı nasip etsin.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 66
Bu Ay : 6081
Toplam : 6081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom