ABD’ ye kınama mektupları gönderilecek

ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkent iolarak tanımasının protesto etmek amacıyla yazılacak olan kınama mektupları Amerika Büyükelçiliği’ne gönderilecek.

ABD’ ye kınama mektupları gönderilecek Dünya

          “Kudüs İçin Sen de Bir Şey Yap” programı ile ABD’ ye kınama mektupları gönderilecek

13 Aralık Çarşamba Günü Saat 13.00 da Soykan Parkı’nda yapılacak etkinlikte konu ile ilgili şiir ve ezgi dinletilerinin yanı sıra protesto konuşmaları da yer alacak.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından organize edilen program kapsamında ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkentiolarak tanımasının protesto etmek amacıyla vatandaşlar tarafından yazılacak olan kınama mektupları siyah zarflar içerisinde Amerika Büyükelçiliği’ne gönderilecek.

13 Aralık Çarşamba Günü Saat 13.00 da Soykan Parkı’nda yapılacak etkinlikte konu ile ilgili şiir ve ezgi dinletilerinin yanı sıra protesto konuşmaları da yer alacak. Malatya Büyükşehir Kent Konseyi tarafından temin edilen mektup kâğıdı ve zarflara vatandaşlar tepkilerini yazdıktan sonra, postaya verilmek için meydanda bulunan sandıklara bırakacaklar.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreterliğinden alınan bilgiye göre, Konsey bünyesindeki gönüllülerden gelen bu talebin karşılanması için gösterilen gayretin yerini bulması desteklenmesi gerektiği belirtildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 319
Bu Ay : 1637
Toplam : 1637

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom