Bayan olarak gelip burada oto lastiğinizi bizzat seçebilirsiniz

Malatya'da oto lastik çalışanı bir bayan hem müşteri temsilciliği yapıyor, hemde değiştirme gibi diğer tüm işleri de bizzat gerçekleştiriyor.

Bayan olarak gelip  burada oto lastiğinizi bizzat seçebilirsiniz Malatya Haber

Araç Lastiğini değiştirmek için bayiye giden müşterinin, bu işleri Malatya'da bir  bayanın yapmasını anlamlı bulup haber yapması ile öğrendik.

Araç sahibi bayan müşterinin şaşkınlığı karşısında; müşteri temsilcisi ve usta olan Serap Aksüt "Neden şaşırdınız ki. Ben hem müşteri temsilcisiyim hem de lastik değişimini kendim yapıyorum. Gönül rahatlığı ile bir bayan olarak gelip hem lastiğinizi seçebilirsiniz, kahvenizi içerken de ben de lastiği değişip, havasını şişirip balans ayarını da yaptıktan sonra lastiğinizi takarım dedi.

Bayanların rahatlıkla gelebileceği bir işletme hayal ettik ve bunu başarma gayretindeyiz. Çünkü bayan olarak araç kullanıyorsunuz ama lastikleri değiştirmek için bile eşinizin izin günlerinde belki de istirahat günlerinde eşinizi, kardeşinizi veya babanızı gönderiyorsunuz neden lastik değişimine de kendiniz gelmeyesiniz" dedi.

Bir bayan olarak çok memnun kaldım. Artık sanayide sadece lastikçi değil, tamirci, oto yıkamacı da görmek isterim. Bunun için lastikçi bayanın müsaadesini alarak resimlerini de çektim. Bunu haber yapacak bir haber sitesi bulursam yayınlamaya izniniz var mı dedim. Tabiî ki seve seve dedi. ’

Malatyamızda bu tür değişimleri görmek, bayan çalışanların her yerde görülmesiyle birlikte bayanların toplumdaki sosyal ve ekonomik yaşantıya olumlu katkılarının daha da artacağı düşüncesiyle sizlerle paylaşma gereği duydum.

Takdir ve gereği siz malatya basınımızındır, diyen bu vatandaşımızın duygularını ve çektiği resimleri biz de haber yaptık.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 246
Bu Ay : 3219
Toplam : 3219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom