10 şahsiyet 10 değer anlatıldı

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Malatyalı önemli şahsiyetleri tanıtmak amacıyla “10 Şahsiyet 10 Değer” projesinin sunumunu gerçekleştirdi.

10 şahsiyet 10 değer anlatıldı Malatya Haber

Malatya Koleji Konferans Salonu’nda gerçekleşen sunumda Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri; Battalgazi (kahramanlık), Niyazi Mısri (adalet), Eflatun Cem Güney (sevgi), İsmet İnönü (nezaket), Fahri Kayahan (sanat), Şehit Hamit Fendoğlu(yiğitlik), İrfan Fethi Gemuhluoğlu (dostluk), Asım Orhan Barut (ilim), Turgut Özal(tecrübe ve hizmet) ve Eşref Bitlis (cesaret)  isimleriyle özdeşleşen değerlerin de konu alındığı Türkiye’de önemli izler ve eserler bırakan Malatyalı 10 şahsiyetve bu şahsiyetler de öne çıkan 10 değerler anlatıldı.

Projeyle ilgili konuşma yapan Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi Tolunay Adıgüzel: “Gençlik Meclisi olarak 2013 yılında başlatmış olduğumuz bu proje de amaç Malatyalı olan ve çoğumuzun ismini dahi bilmediği şahsiyetleri, bu şahsiyetlerin hayatını ve bunlarla beraber öne çıkmış değerleri sürekli olarak zihinlerde tutmaktır.

Adıgüzel “Özellikle her geçen gün unutulmaya yüz tutmuş olan değerlerin ne derece önemli olduğunu hayatımızda her an yapmamız gerekenlerin bu anlattığımız 10 kişiyle özdeşleşmiş olması bu çalışmanın önemini artırmaktadır. Yeni Hamle Malatya Koleji’nde yaptığımız sunumda öğrencilerin ilgisi, samimiyeti ve okul yönetiminin özverisi bizleri ziyadesiyle sevindirdi. Yaptığımızorganizasyonlarda bizlerden desteğini esirgemeyen Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Sayın Abdullah Pektaş’a teşekkür ederim.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 245
Bu Ay : 3218
Toplam : 3218

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom