Bi fikrim vardı "Antrac Smart" motora dönüştü

Bi’Fikir platformunda birincilik elde eden proje fikri Anadolu Motor’un Arge ekibi tarafından bir buçuk yıllık bir çalışmanın ardından gerçeğe dönüştürüldü. 

Bi fikrim vardı Türkiye-Dünya

ANADOLU MOTOR ÇİFTÇİLERE DANIŞTI, DÜNYANIN EN KOLAY KULLANIMLI ÇAPA MAKİNESİ ANTRAC SMART’I GELİŞTİRDİ

Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, kullanım kolaylığıyla tarım sektöründe benzersiz bir performans sunan otomatik şanzımanlı çapa makinesi Antrac Smart’ı, çiftçilerin tecrübesinden yararlanarak tasarladı. Antrac Smart’ın Ar-Ge çalışmaları sürecinde Anadolu Motor mühendislerine destek veren Bilecik ve İzmitli çiftçiler,  Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş tarafından birer Antrac Smart ile ödüllendirildi.  

2016 yılında Anadolu Grubu’nun düzenlediği Bi’Fikir platformunda birincilik elde eden proje fikri Anadolu Motor’un Arge ekibi tarafından bir buçuk yıllık bir çalışmanın ardından “Antrac Smart çapa makinesi” olarak gerçeğe dönüştürüldü. 

Tarım sektörünün en büyük buluşma noktalarından Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda Antrac Smart için düzenlenen lansman töreninde çiftçilerle bir araya gelen Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş; “Dünyanın en inovatif ürünlerinden birine imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Anadolu Motor mühendisleri ürünü geliştirirken her adımda çiftçi dostlarımızla fikir alışverişinde bulundu. Bizzat çiftçilerin ihtiyaç, beklenti ve kişisel tercihleri değerlendirildi. Her geliştirilen prototip önce çiftçi dostlarımız tarafından kendi tarlalarında denendi, test edildi. En sonunda tüm çiftçilerimizin tavsiyesi haline gelen Antrac Smart ortaya çıkmış oldu. Bu sürecin her aşamasında bize tecrübeleriyle yol gösteren çiftçilerimize teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Antrac Smart

Anadolu Motor mühendislerinin hayata geçirdiği benzersiz özellikleriyle bir ilk olan Antrac Smart, otomatik şanzımanı sayesinde çapa yaparken vites değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Motorun gücünü toprağın şartlarına göre otomatik ayarlayarak hem güç hem de yakıt tasarrufu sağlarken, ergonomik tasarımıyla da kullanıcıların toprağı zahmetsizce işlemesine imkan veriyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 199
Bu Ay : 7322
Toplam : 12071

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom