Bahriye'de çalışmalar devam ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü Akçadağ İlçesi Bahri Mahallesi’nde 5,7 milyon TL maliyetinde 47 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarının 17 kilometrelik kısmını tamamladı.

Bahriye'de çalışmalar devam ediyor Malatya Haber

“11 Kilometrelik İçmesuyu Hattı Tamamlandı”

            Malatya’nın tamamında yatırımlar yapan ve şehrin sağlam altyapıya kavuşması için her geçen gün daha da güçlü projeler hazırlayan MASKİ Genel Müdürlüğü Bahri’de çalışmalarına devam ediyor. JICA ile yapılan anlaşma sonucu başladıkları çalışmalarla ilgili bilgi veren Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Bahri Mahallesi’nde 20 kilometrelik içmesuyu hat çalışmamızın 11 kilometrelik kısmını tamamlayarak mahallemizin içmesuyu altyapısını yenilemeye devam ediyoruz. Çalışmalarımıza başladığımız zamandan bugüne kadar 1 adet terfi binası, 2 adet debimetre vana odası ve 100 tonluk su deposu inşasını tamamladık. Çalışmalarımız tamamlandığında Bahri içmesuyu altyapısı yenilenerek bölgede sağlam altyapı inşa etmiş olacağız.” dedi.

 

“6 Kilometrelik Kanalizasyon Hattı Tamamlandı”

            İnsan ve çevre sağlığının önemini daima bilerek hareket eden MASKİ Genel Müdürlüğü Bahri Mahallesi’nde kanalizasyon altyapısını yenilemek için çalışmalarına devam ediyor. Malatya’nın merkez ve ilçesinde ihtiyaç olan bölgelerde içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı çalışmaları yaptıklarını ifade eden Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Bahri Mahallesi’ne ihale kapsamında yapılacak olan 27 kilometrelik kanalizasyon altyapı çalışmasının 6 kilometrelik kısmını, 138 muayene bacası ve 125 kişilik 1 adet fosseptik çalışmasını tamamladık. Bahri Mahallemizde ve Malatya’nın tamamında çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 7 gün 24 saat çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

bahrili @proje

11 Kasım 2017 13:25

Çok güzel bir proje artık temiz su içebileceğiz

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 211
Bu Ay : 2755
Toplam : 2755

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom