Bir dev yatırımda Yazıhan'a

MASKİ Genel Müdürlüğü Yazıhan İlçesi genelinde 12 milyon TL maliyetinde 102 kilometrelik altyapı yatırımlarını gerçekleştiriyor.

Bir dev yatırımda Yazıhan'a Malatya İlçe

“65 Kilometrelik Sağlam Altyapı Yatırımı Tamamlandı”

            Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın çizdiği vizyon doğrultusunda dev projeler hazırlayarak yatırımlar yapan MASKİ Genel Müdürlüğü Malatya’nın tamamının içmesuyunu güvence altına alıyor. Şehrin gelecek 50 yılını inşa ederek gelecek nesillere sağlam altyapılı bir Malatya bırakmak için içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapı yatırımlarına kesintisiz devam ediyor.Malatya’nın büyükşehir olmasıyla birlikte merkez ve tüm ilçelerin MASKİ’nin görev alanına dâhil olduğunu belirtenGenel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir, Yazıhan İlçesi genelinde maliyeti 5,8 milyon TL olan 65 kilometrelik içmesuyu ve kanalizasyon altyapı çalışmalarını tamamladıklarını ifade etti.

 

“Sağlam Altyapı İçin 37 Kilometrelik Yatırım Devam Ediyor”

            Malatya’nın gelecek 50 yılını inşa etmek için dev projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden MASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir, Yazıhan İlçesi genelinde 6,2 milyon TL değerinde 37 kilometrelikkanalizasyon yatırımlarına devam ettiklerini belirtti. “Kötü koku ve görüntü gibi insan sağlığına zarar veren suların ikametgâh yerlerinden uzaklaştırılması için kanalizasyon altyapı yatırımlarına önem veriyoruz. Temiz çevre sağlıklı gelecek için çalışıyoruz. Bu minvaldeYazıhan İlçesi genelinde ve Malatya’nın tamamında yatırımlarımızadevam ediyoruz. 7 gün 24 saat çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 162
Bu Ay : 2706
Toplam : 2706

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom